"Боєприпаси РФ треба везти з Уралу": Військовий експерт пояснив, як довго ЗСУ доведеться бити по російських складах

Російській Федерації від СРСР дісталося дуже багато боєприпасів, якими армія РФ засипає територію України. Знищення російських складів завжди буде пріоритетною метою для Збройних сил України. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Позбавлення передових частин боєзапасу-це основа успішного контрнаступу наших військ і це основа зниження боєздатності російських військ, які окупували нашу територію. На превеликий жаль, цих боєприпасів-бездонна бочка. Радянський Союз наклепав дуже багато, тому що готувався до світової війни. Вони знаходяться далеко", - зазначив експерт.

При цьому він вказав, що російські війська вже, напевно, вибрали вже всі запаси боєприпасів на європейській частині РФ, тому беруть їх у Білорусі.

"Боєприпаси треба везти з Уралу, а це час, поетом у зараз РФ вибирає боєприпаси у Білорусі – перша партія була 100 вагонів, а зараз 120. Російське командування прекрасно розуміє, що без боєприпасів вони в Україні нічого не можуть зробити. Без вогневого валу російської артилерії по наших позиціях вони нічого не зможуть робити. Вони просто завалюють територію України цими боєприпасами. Єдине, що ми зараз змушуємо їх відтягнути ці склади з боєприпасами за межі дальності досяжності наших засобів озброєння, а це 70 кілометрів від переднього краю", - пояснив Жданов.

За його словами, у росіян дуже багато боєприпасів і їх постійно підвозять, тому ЗСУ засоби досяжності, щоб українські бійці могли зупиняти ешелони ще на кордоні. Він підкреслив, що якщо Логістика буде ще більше ускладнена, то це знизить боєздатність армії РФ.

Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...