
За останні 30 танків і стільки ж бронемашин Російської Федерації, які Кремль безкоштовно відправив до Сербії, виявилися арештовані властями країни НАТО Румунії. Влада Румунії заблокували постачання Сербії російських танків і бронетранспортерів, передають Патріоти України, посилаючись на Lenta.ru та румунський канал Digi24.
За даними каналу, на річці Дунай зупинили транспорт, на якому знаходилися танки "Т-72Б3" і бронемашини "БДРМ-2", призначені для сербських збройних сил. Техніку було заарештовано і конфісковано. Поки неясно, яке саме порушення виявлено при її транспортуванні. За даними ТАСС, це може бути пов'язано з нормами транспортування, згідно з якими доставку по Дунаю може організовувати тільки місцева компанія - а жодна з таких не взялася виконувати замовлення через антиросійські санкції Євросоюзу.
У Белграді вважають цей інцидент порушенням норм міжнародного судноплавства з боку Румунії. За однією з версій, розпорядження заблокувати постачання могло надійти безпосередньо від НАТО. Крім того, ЗМІ Румунії повідомило, що 30 танків і стільки ж бронемашин російська держава поставляє в Сербію на безоплатній основі. Також телеканал нагадав, що в 2016 році Росія на тих же умовах передала Сербії шість багатоцільових винищувачів МіГ-29. У мережі подія викликала бурхливу реаакцію:

На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...