Бразилія відмовляється від російських Мі-35. Закуплені раніше країною "не имеющие аналогов в мире" ударні верольоти швидко перетворились на металобрухт

Російські вертольоти Мі-35 у Бразилії виявилися зовсім не "бойовими одиницями".

Бразилія відмовляється від російських Ми-35

Бразилія відмовляється від російських ударних гелікоптерів Ми-35, які мають місцеве позначення AH-2, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання Poder Aéreo.

Станом ще на 2020 рік з 12 бразильських Мі-35М, вони ж АН-2 Sabre, зі складу 2-ї ескадрильї 8-ї авіаційної групи на авіабазі в Порту-Велью, через 10 років експлуатації, 2 повністю розібрані у форматі технічного канібалізму, а з 10 — лише 3 придатні до польотів. Тобто двох вертольотів, можна вважати, немає взагалі, оскільки запчастини від них використовуються для працюючих машин.

За словами джерела, виведення з експлуатації першої партії заплановано на 1 березня, а останньої – на 31 грудня 2022 року.

До Бразилії ударні гелікоптери Ми-35М поставлялися чотирма партіями по три повітряних судна в кожній.

Офіційна церемонія включення Ми-35М до складу Повітряних сил Бразилії відбулася 17 квітня 2010 року на авіабазі Порту-Велью.

Бразильський гелікоптер Ми-35 (AH-2)

12 гелікоптерів, отриманих ескадрильєю Поті, налітали до 2020 року понад 8000 годин.

З 2008 року росіяни не провели жодного повноцінного технічного обслуговування, не кажучи вже про капітальний ремонт, а лише оформили продовження льотного ресурсу через візуальний огляд для пари-трійки бойових машин. Тобто, російські фахівці кілька разів прилітали до Бразилії, оглядали більш-менш живий гелікоптер, запевняли, що він зможе літати ще 100 годин і відлітали додому.

Ми-35М – російський транспортно-бойовий ударний гелікоптер розробки ОКБ «Миля» та ВАТ «Роствертол».

Крім основного бойового призначення, вертоліт Ми-35М може використовуватися для перевезення особового складу і вантажів, транспортування хворих і поранених.

Велика небезпека для України: Скільки "Шахедів" Росія виробляє на місяць

п’ятниця, 22 листопад 2024, 12:15

Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...

Буде злам? Бойові дії в Україні можуть завершитися у 2025 році, - The Economist

п’ятниця, 22 листопад 2024, 11:45

2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...