Британія готова дати ЗСУ ракети великої дальності, - The Washington Post

Винищувач-бомбардувальник Tornado IDS із крилатими ракетами Storm Shadow

Одним з варіантів є крилаті ракети Storm Shadow повітряного базування, які можуть бути встановлена на українські реактивні літаки радянського виробництва та досягати території Росії.

Влада Великобританії готова передати Києву ракет великої дальності, які США поки відмовляються надавати. Про це у понеділок, 8 травня повідомляє The Washington Post.

В опублікованому очолюваним Великою Британією Міжнародним фондом для закупівлі зброї для України 2 травня повідомленні Міністерство оборони Сполученого Королівства висловило зацікавленість у наданні боєприпасів, здатних завдавати удари дальністю до 300 кілометрів.

Неназваний британський чиновник у коментарі ЗМІ відмовився підтвердити терміни поставки, тип, або кількість майбутього озброєння, оскільки остаточне рішення ще не прийняте. Однак це повідомлення є суттєвим кроком до того, щоб Велика Британія почала надавати Україні озброєння, яке за характеристиками відповідає крилатим ракетам Storm Shadow повітряного базування, які можуть бути встановлена на українські реактивні літаки радянського виробництва та досягати території Росії.

Також повідомляється, що в одному з секретних документів, які були "злиті" в Інтернет через платформу обміну повідомленнями Discord, розвідка США підтвердила, що Велика Британія має намір надіслати в Україну невизначену кількість ракет Storm Shadow разом із британським персоналом.

Раніше британське видання The Times повідомляло, що ЗСУ готові використовувати британські ракети для ударів по Криму.


Трамп підвищив власні шанси на перемогу у президентських перегонах, зробивши важливу заяву щодо своєї суперниці Ніккі Гейлі

неділя, 26 травень 2024, 8:05

Дональд Фредович наразі виборює голоси класичних республіканців рейганівського типу мислення, котрих прихід до влади непередбачуваного, скандального однопартійця лякає більше ніж перемога демократів. Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Нікк...

Аншлаги Кобзона тривають 13-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 26 травня

неділя, 26 травень 2024, 7:48

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 26.05.24 орієнтовно склали: