Чекістам Путіна ускладнюють життя: Румунія позбавилась 50 співробітників посольства РФ

Спецрейс вивіз російських дипломатів

МЗС Румунії зазначило, що таке рішення "демонструє поточний рівень двосторонніх відносин у контексті початку агресивної війни РФ проти України".

40 співробітників посольства РФ в Бухаресті разом із сім'ями залишили Румунію, вилетівши спецрейсом до Москви через вимогу Румунії скоротити вдвічі штат дипломатичного представництва. Про це у суботу, 1 липня, повідомило румунське видання Оbservator.

Зазначається, що частина росіян залишила країну раніше.

МЗС Румунії заявили, що таке рішення "демонструє поточний рівень двосторонніх відносин у контексті початку агресивної війни РФ проти України".

Напередодні у Міністерство закордонних справ Румунії повідомили, що 40 співробітників російської дипломатичної місії в Бухаресті разом із членами їхніх сімей мають залишити територію Румунії.

"Цей захід відображає виконання рішення румунської сторони у встановлені терміни відповідно до процедур, що використовуються іншими державами-членами". ЄС в аналогічних ситуаціях", - йдеться у прес-релізі МЗС.

Зазначається, що співробітників посольства вивіз цивільний літак, що належить російській авіакомпанії.

"Бавовна" була вдала: Супутникові знімки зафіксували наслідки удару по стратегічній нафтобазі Росрезерву

понеділок, 22 червень 2026, 11:56

Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...

Штурмів стало більше: Окупанти розпочали літню наступальну кампанію

понеділок, 22 червень 2026, 11:43

Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...