
Хакерська група Digital Revolution оприлюднила документи, який свідчать, що ФСБ замовила їй розробку програми «Фронтон», для проведення кібератак за допомогою заражених пристроїв «інтернету речей». Раніше хакери з РФ зламали сервери газового холдингу Burisma.
Як повідомляє «Російська служба Бі-бі-сі», Digital Revolution виклала архів з 12 технічних документів, схем, а також фрагментів коду. Замовив кіберзброю Центр інформаційної безпеки ФСБ. Хакери стверджують, що існує три версії програми - «Фронтон», «Фронтон-3Д», «Фронтон-18». Вони заражають будь-які «розумні» пристрої, об'єднують їх в мережу і потім атакують сервери.
З представлених документів витікає, що підрядники ФСБ запропонували ботнет, який на 95% складався з IP-камер і цифрових відеорекордерів.
«Атака на національні DNS-сервери може зробити недоступним інтернет протягом декількох годин в невеликій країні», - зазначено в документах.
Розробка кіберзброї почалася в жовтні 2016 року, коли в США атаці заражених пристроїв «інтернету речей» піддалося близько 70 великих інтернет-сервісів. Тоді протягом кількох годин були збої у Twitter, Paypal, Netflix, Spotify і Amazon.
CNN з посиланням на джерела пише, що союзники Сполучених Штатів стурбовані "мирним планом" Дональда Трампа щодо України, який передбачає територіальні поступки, включно з Кримом, на користь Росії, передають Патріоти України. Мовник з посилання на неназ...
Деякі європейські посадовці побоюються, що розбіжності щодо одностороннього проєкту "мирної угоди" адміністрації Трампа, який передбачає визнання Сполученими Штатами Криму частиною Росії, підірвуть трансатлантичну безпеку і навіть зірвуть саміт НАТО на...