Прокуратура клопоче про визнання Панчернікова таким, що підлягає екстрадиції і про продовження його арешту до винесення нового рішення. У клопотанні зазначено, що Ігор Панчерніков був узятий під варту 18 червня по прохання американської адміністрації США. Одночасно у США були затримані його спільники.
Суд в Єрусалимі неодноразово продовжував арешт Панчернікова. Представник прокуратури обгрунтовував клопотання про продовження тим, що затриманий може втекти. У Сполучених Штатах Панчернікова і його спільників звинувачують у злочинній змові з метою незаконного експорту оборонного спорядження до Росії. Згідно з матеріалами справи, поставки приладів нічного бачення, термічних сенсорів та іншої електрооптичної апаратури здійснювалися в період з 2016 по 2020 рік.
Слідство має в своєму розпорядженні широку доказову базу, що включає квитанції, рахунки, заявки на поставку обладнання, іншу фінансову документацію і ділову переписку. Американські слідчі встановили, що Панчерніков і його спільники фальсифікували супровідні документи, вказуючи неправдиві відомості про експортовані товари і занижували їхню вартість.
Згідно з підозрами, Панчерніков здійснював правопорушення, перебуваючи за межами Ізраїлю. Максимальне покарання, яке загрожує йому за американськими законами - 20 років позбавлення волі. Справу Панчернікова в Ізраїлі ведуть співробітниця міжнародного відділу держпрокуратури адвокатка Ефрат Глазер і відділ головного штабу поліції Ізраїлю зі зв'язків з Інтерполом.
Адвокат Алекс Гафні, що представляє інтереси Панчернікова, повідомив про те, що суд зробив запит у прокуратури щодо необхідності подальшого утримання його довірителя під вартою. Гафні також повідомив, що захист заявить протест проти наміру екстрадувати Панчернікова до США.
Журналістка Кордон.Медіа Альона Яцина зазначила, що захопити чотири села на Сумщині противнику вдалося за два місяці Про це вона розповіла в етері Еспресо, передають Патріоти України. "Щодо захоплення ворогом чотирьох населених на Сумщині – для нас не ...
Україна суттєво наростила виробництво власної самохідної артилерійської установки (САУ) "Богдана 2С22". Якщо у 2023 році на місяць виготовляли близько шести одиниць, то зараз – вже до 36. Про це повідомляє видання Army Technology з посиланням на джерел...