Частина Донеччини залишилася без електрики через ворожі обстріли. Окупанти цілеспрямованими ударами по критичній інфраструктурі знеструмили північ області, зокрема Бахмутський і Краматорський райони. Про це повідомив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передають Патріоти України.
Він розповів, що через обстріл було пошкоджено електролінії в районі Торецька. Це, у свою чергу, спричинило відключення підстанцій НЕК "Укренерго" на території Донецької області. Так, без світла залишилися Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут –найбільші міста вільної частини Донбасу.
Наразі фахівці намагаються відновити електропостачання якнайшвидше, але все залежатиме від ситуації з безпекою, повідомив Кириленко. "Росіяни б'ють цілеспрямовано по об'єктах критичної інфраструктури, щоб ускладнити життя тих, хто досі залишається в області", – зазначив керівник ОВА.
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...
Генеральний штаб Збройних сил України відсторонив з посади командира 425 окремого штурмового полку, підполковника Юрія Гаркавого, повідомили медіа. При цьому полк не розформують, оскільки він якісно виконує бойові задачі, передають Патріоти України. ....