Через ворожі обстріли: Найбільші міста вільної частини Донбасу залишилися без електрики

Частина Донеччини залишилася без електрики через ворожі обстріли. Окупанти цілеспрямованими ударами по критичній інфраструктурі знеструмили північ області, зокрема Бахмутський і Краматорський райони. Про це повідомив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передають Патріоти України.

Він розповів, що через обстріл було пошкоджено електролінії в районі Торецька. Це, у свою чергу, спричинило відключення підстанцій НЕК "Укренерго" на території Донецької області. Так, без світла залишилися Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут –найбільші міста вільної частини Донбасу.

Наразі фахівці намагаються відновити електропостачання якнайшвидше, але все залежатиме від ситуації з безпекою, повідомив Кириленко. "Росіяни б'ють цілеспрямовано по об'єктах критичної інфраструктури, щоб ускладнити життя тих, хто досі залишається в області", – зазначив керівник ОВА.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...