Через ворожі обстріли: Найбільші міста вільної частини Донбасу залишилися без електрики

Частина Донеччини залишилася без електрики через ворожі обстріли. Окупанти цілеспрямованими ударами по критичній інфраструктурі знеструмили північ області, зокрема Бахмутський і Краматорський райони. Про це повідомив керівник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передають Патріоти України.

Він розповів, що через обстріл було пошкоджено електролінії в районі Торецька. Це, у свою чергу, спричинило відключення підстанцій НЕК "Укренерго" на території Донецької області. Так, без світла залишилися Краматорськ, Слов'янськ, Костянтинівка, Дружківка, Бахмут –найбільші міста вільної частини Донбасу.

Наразі фахівці намагаються відновити електропостачання якнайшвидше, але все залежатиме від ситуації з безпекою, повідомив Кириленко. "Росіяни б'ють цілеспрямовано по об'єктах критичної інфраструктури, щоб ускладнити життя тих, хто досі залишається в області", – зазначив керівник ОВА.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...