Чоловіки скінчились? Снайперка або штурмовичка: У Росії вербують ув'язнених жінок на війну в Україну, - ЦНС

У Російській Федерації активно здійснюється вербування ув’язнених жінок для участі у війні проти України. Про це повідомляє Центр національного спротиву з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.

Міністерство оборони РФ протягом останніх місяців проводить роботу з ув’язненими у жіночих виправних колоніях в різних регіонах країни.

"Під час таких візитів жінкам пропонують підписати контракт на рік. Їм пропонують в основному бойові посади, зокрема снайпера і штурмовика", — заявили в нацспротиві.

Після того, як жінка погоджується підписати контракт, вона проходить двомісячну програму навчання, а після закінчення контракту їй обіцяють помилування.

Представники Міноборони РФ приходили до жіночої виправної колонії №2 у селищі Ульянівка Ленінградської області з осені 2023 року декілька разів. Про це пише видання "Важные истории".

Від 20 до 50 жінок погодилися, втім нікого з них із колонії поки не забрали. Одна з ув'язнених погодилася поїхати снайпером. Жінка чекала три місяці, але відмовилася, бо розраховувала, що її швидко заберуть, а тепер їй залишається сидіти менше як рік.

Напруга зростає: Спецназ Ірану захопив корабель Ізраїля

субота, 13 квітень 2024, 15:08

Після погроз завдати масованих ударів по Ізраїлю, іранські військовослужбовці захопили ізраїльське судно. Про це пише регіональне видання Times of Israel, передають Патріоти України. За даними журналістів, судно було захоплене біля Ормузької протоки. С...

Окупанти прицільно вдарили по авто: На Чернігівщині живцем згорів мирний житель (фото)

субота, 13 квітень 2024, 14:41

Сьогодні, 13 квітня, російські війська розстріляли цивільний автомобіль у прикордонні Новгород-Сіверського району, що на Чернігівщині. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ України, передають Патріоти України. Окупанти прицільно вдарили по ав...