​Чи не жалкуватимемо за Туском? Нова голова Єврокомісії розповіла про ставлення до України​

У вівторок, 3 грудня, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з новопризначеною главою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляйєн, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайті глави держави.

Відзначається, що новий склад Єврокомісії почав роботу 1 грудня. Президент привітав фон дер Ляйєн зі вступом на цю посаду і висловив надію, що при ній роль Євросоюзу у підтримці України «буде тільки зміцнюватися». За його словами, євроінтеграційний курс держави залишається незмінним. Він розповів про хід реформ і виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Зеленський і фон дер Ляйєн домовилися продовжувати роботу над реалізацією домовленостей, досягнутих під час останнього саміту Україна – ЄС.

«Мова йшла, зокрема, про перспективи укладення угоди між Україною та Євросоюзом про так званому промисловому безвізі і візит відповідної оціночної місії в Україну на початку наступного року. Урсула фон дер Ляйєн підтвердила готовність ЄС і надалі підтримуватиме нашу країну у процесі реформ, а також співпрацювати у контексті надання Україні макрофінансової допомоги”, – сказано в повідомленні.

Поговорили співрозмовники і про ситуацію на Донбасі. Український лідер розповів про те, як готується саміт «нормандської четвірки».

За словами фон дер Ляйєн, ЄС і далі буде підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України. Антиросійські санкції залишаться прив’язаними до виконання Мінських угод і продовжено під час наступного засідання Європейської ради.

Президент України запросив голову ЕК найближчим часом відвідати країну.

Хіти тижня. "Болтун - находка для шпиона": Найманці "ДНР" спалили на відео "подарунки від Путіна"

п’ятниця, 13 грудень 2019, 3:00

Експерти ще помітили, що терористи помилилися, розмістивши апаратуру на шасі ЗіЛ-131, а передавальні антени – на старій дизельній електростанції ЕСД-50-ВС/230-МУ. Йдеться про Р-330Ж "Житель", Р-378Б "Борисоглібськ-2", "Торн", Р-381Т2 "Таран", РБ-341 В ...

З архіву ПУ. 310 років Батуринській трагедії. Завдяки одному єдиному зраднику московити знищили столицю Гетьманщини, жорстоко вбивши усіх: тисячі козаків, жінок, дітей, навіть немовлят…

п’ятниця, 13 грудень 2019, 0:34

Як набагато пізніше зазначив Симон Петлюра: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди». Історія повторюється. І 300 років тому. І 100. І наразі… Сподіватимемось, чогось нарешті навчились, і не дамо шансів «п’ятій колонні»…. Відповід...