Чинить тиск на низку країн: Аналітики розкрили плани Путіна на міжнародній арені

Росія намагається вдавати, що досі має важливі дипломатичні партнерські відносини. Про це йдеться у звіті аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Кремлівський диктатор Володимир Путін 24 травня виступив перед учасниками Міжнародної зустрічі високих представників з питань безпеки в Москві з шаблонною риторикою.

"Він укотре звинуватив Захід у створенні глобальної нестабільності та закликав держави Азії, Африки та Латинської Америки до формування багатополярного світового порядку. Пізніше Путін відвідав Євразійський економічний форум у столиці разом із Олександром Лукашенком, президентом Казахстану Касим-Жомартом Токаєвим, президентом Киргизстану Садиром Жапаровим та віце-прем'єр-міністром Вірменії Мгером Григоряном", – йдеться в повідомленні.

Путін також зустрівся із президентом Сербії Мілорадом Додіком. "Кремль використав міжнародні форуми та зустрічі з главами держав, аби зобразити Росію країною, що має міцні міжнародні партнерські відносини, та виступити за формування потенційної антизахідної коаліції. Зокрема, Путін намагався, але не зміг забезпечити безмежне двостороннє партнерство з президентом Китаю Сі Цзіньпіном наприкінці березня та об'єднати Китай із Росією у вигаданому Путіним геополітичному конфлікті з Заходом", – додають аналітики.

За лаштунками Путін також чинить тиск на низку країн, зокрема на Індію, зазначають аналітики. Москва погрожує анулювати оборонні та енергетичні угоди, якщо індійці не допоможуть заблокувати очікувані кроки, спрямовані на перетворення РФ на фінансового та політичного вигнанця через повномасштабне вторгнення до України.

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...