
Російський окупант, який більше не хоче воювати в Україні, вказав дружині на брехню кремлівських пропагандистів. Він відкрито заявив, що війська РФ безпричинно вторглися на територію сусідньої незалежної держави, яка не збиралася ні на кого нападати. Про це стало відомо з чергової перехопленої розмови, передають Патріоти України.
Жінка переконувала військового, що він має захистити її від українців. Вона здивовано розповідала про те, що його колега, який має дитину, не хоче їхати на фронт. "Та кого захищати, нах*й? Ми нікого не захищаємо! Кого ми, нах*й, захищаємо? На нас ніхто не нападав, щоб ми когось захищали! Це ми", – роздратовано відповідає солдат Кремля. Він звинувачує російську владу у відвертій брехні щодо війни. "Це всі говорять, щоб люди у це вірили, що ми не окупанти, бл*", – додає військовий. Проте його співрозмовниця все одно довіряє пропаганді більше.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: