Дав згоду орденоносець Москаль? Офіс президента обурений через провокацію Угорщини в Закарпатті

МЗС України зверталось до угорських колег з проханням до закінчення парламентських виборів уникати кроків, які можуть розглядатися як завуальована підтримка певних політичних сил.

Угорська делегація на чолі з міністром закордонних справ угорської республіки Петером Сійярто прибула на Закарпаття в рамках зустрічі з представниками місцевих угорських громадських організацій. Заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко засудив цей візит, заявивши, що він є неприпустимим напередодні проведення парламентських виборів в країні, передають Патріоти України.

За його словами, МЗС України зверталось до угорських колег з проханням до закінчення парламентських виборів уникати кроків, які можуть розглядатися як завуальована підтримка певних політичних сил. Зокрема, це стосується зустрічі одного з народних депутатів України з прем’єр-міністром Угорщини.

“У нас була рекомендація міністру Сійярто приїхати до Києва, зустрітися зі своїми новими колегами; ми готові були разом з ним і представником МЗС відвідати Закарпаття. На жаль, угорська сторона нас не почула. Я вважаю, що це неприпустимо. Офіс президента буде вживати заходів, щоб це більше не повторювалося”, – заявив Пристайко.

У свою чергу сам Сійярто не вважає свій візит втручанням в українські вибори. Напередодні у Міністерстві закордонних справ України заявили, що недавня зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з головою Товариства угорської культури Закарпаття, народним депутатом України Брензовичом в Будапешті, викликає стурбованість української сторони.

Як повідомляли ПУ, на найближчому національному святі в Угорщині екс-голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля нагородять державною нагородою Угорщини - Командорським хрестом.

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...

Встиг відзначитися в Криму під час анексії: Серб, що воював за "ЛДНР", видав себе в соцмережах (фото)

п’ятниця, 7 серпень 2020, 23:52

Братислав Живкович навряд чи зможе колись подорожувати Європою зі своїм справжнім паспортом. У лавах терористів на Донбасі воював сербський найманець Братислав Живкович. На його сторінці ВКонтакте йдеться, що він родом з міста Крушеваць в Сербії, навча...