Дав згоду орденоносець Москаль? Офіс президента обурений через провокацію Угорщини в Закарпатті

МЗС України зверталось до угорських колег з проханням до закінчення парламентських виборів уникати кроків, які можуть розглядатися як завуальована підтримка певних політичних сил.

Угорська делегація на чолі з міністром закордонних справ угорської республіки Петером Сійярто прибула на Закарпаття в рамках зустрічі з представниками місцевих угорських громадських організацій. Заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко засудив цей візит, заявивши, що він є неприпустимим напередодні проведення парламентських виборів в країні, передають Патріоти України.

За його словами, МЗС України зверталось до угорських колег з проханням до закінчення парламентських виборів уникати кроків, які можуть розглядатися як завуальована підтримка певних політичних сил. Зокрема, це стосується зустрічі одного з народних депутатів України з прем’єр-міністром Угорщини.

“У нас була рекомендація міністру Сійярто приїхати до Києва, зустрітися зі своїми новими колегами; ми готові були разом з ним і представником МЗС відвідати Закарпаття. На жаль, угорська сторона нас не почула. Я вважаю, що це неприпустимо. Офіс президента буде вживати заходів, щоб це більше не повторювалося”, – заявив Пристайко.

У свою чергу сам Сійярто не вважає свій візит втручанням в українські вибори. Напередодні у Міністерстві закордонних справ України заявили, що недавня зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з головою Товариства угорської культури Закарпаття, народним депутатом України Брензовичом в Будапешті, викликає стурбованість української сторони.

Як повідомляли ПУ, на найближчому національному святі в Угорщині екс-голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля нагородять державною нагородою Угорщини - Командорським хрестом.

"Газовый джекпот, или Как США и Румыния вместе ударили по Путину", - експерт

четвер, 22 серпень 2019, 17:28

"Визит румынского президента в Вашингтон ознаменовал небольшую, но важную победу в американской "Большой газовой игре", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Будущее Румынии и отношений Румынии с США очень...

Адвокат Трампа зустрічався з помічником Зеленського: Спливли цікаві подробиці

четвер, 22 серпень 2019, 17:12

Адвокат президента США Рудольф Джуліані мав зустріч з помічником президента України Андрієм Єрмаком у Мадриді та кілька разів розмовляв з ним по телефону протягом останніх тижнів. Джуліані підняв дві теми, які цікавлять президента США Дональда Трампа, ...