Скандальний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив чергову цинічну заяву про війну в Україні. Він заявив, що українці уже давно не могли б захищатися без підтримки Європи. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
Орбан цинічно заявив, що саме «українці хочуть продовжувати війну». Він додав, що нібито «вони мають на це право». «Хоча цим вони наражають на небезпеку всю Європу, але все ж це їхня країна, їхня боротьба за свободу», — написав Орбан.
Скандальний угорський політик також звинуватив Європу у тому, що Україна бореться проти російських окупантів. «Якби європейці не стояли за українцями, ті не змогли б продовжувати війну. Давно б уже були переговори, перемир’я і мир. Насправді Європа розпалює вогонь війни навіть проти американців. Якби вони схаменулися, настав би мир», — цинічно заявив він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...