Десятки гелікоптерів і броньованих машин. Терористи "Талібану" показали, що залишили військові США в аеропорту Кабула (відео)

30 серпня американські військові пішли з Афганістану. Терористичний рух "Талібан", який захопив владу в країні, показав, що залишилося в аеропорту Кабула після військ США. Відповідні відео опублікували представники ЗМІ, яких допустили в Афганістан бойовики, зазначають Патріоти України.

В аеропорту Кабула американські військовослужбовці залишили десятки гелікоптерів і броньованих машин, зазначили в Пентагоні.

Також з'явилася інформація, що всю техніку військові навмисно пошкодили, щоб нею ніхто не користувався. Відновити її неможливо.

Міністерство оборони США оголосило про завершення операції з евакуації з Афганістану громадян США, афганців і виведення військових із країни. Загалом із 15 серпня, після того, як угрупування "Талібан" захопило владу в Афганістані, авіатранспортом із країни вивезли понад 120 тис. людей.


Погляд з Європи: Путін грає на повну капітуляцію України через мінський формат, - ЗМІ

четвер, 28 жовтень 2021, 7:50

Росія зупинила роботу своєї місії при НАТО, військову місію зв’язку НАТО у Москві. Останнім часом дії Кремля свідчать, що Росії із Заходом не по дорозі, пише Павел Крищак у польський Gazeta Polska Codziennieтому, зазначають Патріоти України. . “Ескала...

Хіти тижня. Українофобка продовжує збирати призи, або Шкода що свекор Кернес не дожив: “Епіцентр” та “Ашан” приєдналися до бойкоту товарів YARO через образу власницею бандерівців

четвер, 28 жовтень 2021, 4:00

Вона не їсть м'яса, зате з задоволенням чавкає українців. Мережі магазинів “Епіцентр” і “Ашан“ слідом за іншими українськими компаніями зняли з продажу товари бренду YARO після того, як його власниця Юлія Привалова написала образливий анекдот про банде...