"Десятки людей зникли": Тихановська заявила про революцію в Білорусі

Лідерка об’єднаної опозиції Білорусі Світлана Тихановська назвала протести в країні мирною і демократичною революцією, мета якої - чесні й вільні вибори президента. Про це вона повідомила під час онлайн-виступу у Європарламенті 25 серпня, передають Патріоти України.

«Мирних протестувальників незаконно затримують, їх відправляють до в’язниць, б’ють. Влада використовує тактику залякування і фізичних погроз. Щонайменше шістьох людей вбили. Десятки людей зникли. І зараз це відбувається у центрі Європи», – нагадала політик.

Вона також зауважила, що нинішня криза сталася одразу після виборів президента 9 серпня, які, на думку спостерігачів і ЄС, були сфальсифіковані.

«Ми більше не є опозицією, ми представляємо більшість. Зараз відбувається мирна революція. Революція Білорусі не геополітичного походження. Вона не є антиросійською чи проросійською, не антиєвропейська. Це демократична революція. Це боротьба народу, щоб вільно обирати собі лідерів і вирішувати свою долю. Це мирна боротьба народу за свободу, самовизначення і гідність», – наголосила Тихановська.

Жінка закликала світ поважати суверенітет Білорусі і її право на самовизначення. «Ми хоче зайняти своє законне право серед інших європейських країн. За останні кілька тижнів Білорусь продемонструвала, що вона не відступить… Наша мета – це мирні і вільні вибори шляхом діалогу. Ми готові до переговорів з владою», – зазначила опозиціонерка.

У Байдена відмовилися від санкцій проти "Північного потоку-2" – ЗМІ

вівторок, 18 травень 2021, 22:59

США мають намір відмовитися від санкцій проти компанії-оператора будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомляє Axios, посилаючись на джерела в адміністрації президента Джо Байдена, передають Патріоти України. За їхніми даними, Держдепа...

З архіву ПУ. Тепер Путін найбільший злочинець людства на волі: Затримано "батька" геноциду 800 000 руандійців, котрого розшукували 26 років

вівторок, 18 травень 2021, 22:30

У Франції затримали підозрюваного в геноциді в Руанді Фелис’єна Кабугу, якого звинувачують у фінансуванні бойовиків, які вбили близько 800 тисяч осіб. Про це у травні 2020 року повідомило агентство Reuters. . 84-річний чоловік переховувався під чужим ...