У навчаннях Sea Breeze-2021 візьмуть участь близько трьох тисяч осіб особового складу, 30 кораблів, 30 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд. Про це в середу, 23 червня, повідомив командувач Військово-морських сил ЗСУ Олексій Неїжпапа, зазначають Патріоти України.
"Минулоріч значні обмеження були накладені через пандемію COVID-19, тому не було заходу кораблів у порти України. Цього року навчання буде проведено в повному обсязі... Більше, ніж у торішньому Сі Бриз буде залучено іноземної техніки. Зокрема, в навчаннях візьмуть участь літаки і вертольоти з американської сторони", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що головна особливість навчання - це значна зацікавленість світової спільноти цим заходом, про що свідчить рекордна кількість країн-учасниць.
Навчання розпочнуться вже через кілька днів у північно-західній частині Чорного моря, а також у Миколаївській, Херсонській і Одеській областях. Головна ідея - підвищення рівня сумісності підрозділів ВМС України і США та держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань з підтримки морської регіональної безпеки та забезпечення миру і стабільності в Чорноморському регіоні.
"Всі елементи навчань Сі Бриз-2021 сплановані і будуть відпрацьовані відповідно до стандартів і процедур НАТО. Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання в морі та повітрі, на суші і під водою, - сказав Неїжпапа.
Варто відзначити, що в посольстві США в Україні раніше заявили, що цьогоріч у навчаннях візьмуть участь 32 країни з 6 континентів, 5000 військових, 32 кораблі і 40 літаків.
Минулого року до навчань Sea Breeze-2020 залучили близько 2 тисяч осіб з восьми країн, понад 20 кораблів, а також літаки і вертольоти.
Задума такий. Хто краще нищить ворога, безпілотниками зокрема, матиме більше засобів для нищення ворога - мультиплікаційний ефект. Тестова версія майданчика запрацює вже через місяць, де військові зможуть здійснити замовлення, а доставка здійснюватимет...
Команда Трампа жорстко продавлює новий договір, який передбачає, що у власності США буде 100% майбутнього фонду, який наповнюватиметься грошима з українських мінералів і нафти. Адміністрація президента США увечері в п’ятницю надіслала Києву нову версію...