
Агенти військово-партизанського руху "АТЕШ" провели диверсію на тимчасово окупованій Луганщині та підпалили трансформатор, який забезпечував електроживленням штаб 123 артилерійської бригади армії РФ. Про це повідомили в Telegram "АТЕШ", передають Патріоти України.
Штаб російського підрозділу розташований в Сіверськодонецьку. Після диверсії, командування бригади армії РФ без живлення залишилася системи звʼязку та обладнання в штабі.
"Підрозділ тимчасово втратив можливість координувати дії, отримувати та віддавати накази, а також проводити оперативне управління осовобовим складом. Кожен знищений обʼєкт зменшує здатність противника воювати", — пояснили в "АТЕШ".
Напередодні агенти руху вже проводили диверсії на тимчасово окупованій Луганщині. Зокрема, партизани підпалили дві релейні шафи на залізниці в районі Луганська, аби зірвати логістику військ РФ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...