
Військовослужбовці 60-ї окремої піхотної бригади ЗСУ провели успішний наступ та звільнили селище Потьомкіне, що на Херсонщині. Під час зачистки селища українські бійці знайшли в речах мертвих російських десантників цінні речі, силоміць відібрані в українських громадян, передають Патріоти України.
Це лише один з багатьох випадків мародерства, яке вчиняють в Україні російські військові. Про нього повідомила пресслужба ОК "Південь". Українські захисники оприлюднили фото награбованого окупантами.
"Мешканці Потьомкиного зізнавалися, що окупанти викрадали їхні цінні речі з нелюдською жорстокістю, особливо відзначалися буряти", – розповіли українські військові.
Мародерство – це звичайна поведінка російських окупантів. "Вони вбивають та викрадають на полі бою і в захоплених населених пунктах речі, що знаходяться при вбитих чи поранених, власність мирного місцевого населення", – зазначили в ОК "Південь".
Після звільнення селища від загарбників місцеве населення з полегшенням зітхнуло, а українські військові задоволені результатом. Адже вони відбили кілька контратак російських окупантів, знищили ворожі БМП та танки, а також "вполювали" одного "Тигра". А награбоване ворогом золото і срібло вирішили передати на церкву до Київського патріархату.

Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...