"Дорогой самодержец, мы пропали!": Путін втрачає владу, і параноя не допомогла. Політолог розповів про фатальну помилку "царя всея екс-СРСР"

У Росії на тлі масових акцій протесту з'явився новий центр впливу, який поступово відтягує на себе реальні владні повноваження від президента Путіна. Таким новим гравцем стали силові органи: тепер вони не просто охорона, але ще і захопили місце у владній вертикалі. Про це в інтерв'ю газеті «Факти» заявив політичний експерт Андрій Окара.

«Буквально на наших глазах случился полный триумф силовиков. В политике появился новый субъект. Раньше они были лишь охраной власти — „коллективного Путина“. Теперь они — самостоятельный игрок… Власть становится как бы их заложницей», — объяснил Окара, зазначають Патріоти України.
Політолог прогнозує, що незабаром російські силовики не забудуть продемонструвати свої зміцнилися позиції в структурі влади. «Силовики очень скоро заявят: «Мы вас защищаем в критической ситуации от разъяренного народа, поэтому главные — мы, а не вы», — переконаний експерт.

Схожої думки дотримується і російський письменник та політичний сатирик Віктор Шендерович, котрий протягом останніх 30 з гаком років пильно аналізує, що відбувається у Кремлі.

І раз вже заговорили про митців та сатиріків, варто згадати і таку класику жанру:

Нагадаємо, остання акція протесту в Москві 10 серпня, незважаючи на масовість, вийшла неоднозначною. Російський президент безпосередньо в день протестів покинув столицю і відбув до Криму. А силові органи жорстко протистояли учасникам мітингу - були затримані 352 людини.

"Продають" найвірніші "братушки": "Третій Рим" в процесі підготовки розкольницького вселенського православного собору проти Константинопольської патріархії та ПЦУ отримав "ніж у спину"

неділя, 23 лютий 2020, 12:05

Одна з п'яти найстаріших помісних церков, участь котрої у промосковському неканонічному шабаші вважалась питанням вирішеним, раптом відмовилась, не зважаючи на тиск з боку Асада та Путіна. Мало того, що там не буде представника Вселенського патріархату...

Якщо все так піде і далі: Ігор Кондратюк предрік російський прапор над Маріуполем

неділя, 23 лютий 2020, 11:52

Якщо Україна хотітиме налагодити відносини з Росією і закінчити війну на Донбасі будь-якою ціною, це доведеться зробити на умовах Кремля. Про це сказав український продюсер Юрій Кондратюк. За його словами, тоді моторизована бригада із Криму під російсь...