​"Досить займатися еквілібристикою та перекручуванням фактів! Ви не в цирку!": Марина Порошенко емоційно звернулася до "слуг" у Київраді щодо переслідувань п’ятого президента (відео)

20 січня лідер "Європейської Солідарності" у Києві Марина Порошенко закликала колег Київради відкинути політичні розбіжності та підтримати звернення до Парламенту, Офісу президента та Генпрокурора, щоб не допустити політичного переслідування п'ятого глави України, зазначають Патріоти України.

Вона нагадала, що до 2019 року Петро Порошенко виступав на захист демократичних процесів, а тепер його звинувачують у держзраді.

"Всі пам'ятають, як ми отримали безвіз. Сьогодні всі цим користуються, але чомусь забули, чиє це досягнення. Чомусь усі забули, як ми створювали разом потужну українську армію, яка зараз дає нам можливість сидіти у цьому залі та бути опонентами один одному. Чомусь ми забули, як разом боролися за те, щоб в Україні розмовляли українською", - нагадала Марина Порошенко.

У своїй промові Марина Анатоліївна акцентувала увагу на тому, що саме під час президентської каденції її чоловіка в Конституції було закріплено європейські прагнення та рух у НАТО.

"Хіба може бути зрадником людина, яка це зробила за 5 років?" - наголосила Порошенко. За її словами, всі, хто підтримує справу проти екс-президента, діють на користь Кремля. "Задайте самі собі питання: тоді на яку країну працюєте та інтереси якої країни захищаєте? Може, вони працюють на нашого ворога. Може, вони люди Путіна та п'ятої колони? - запитує Порошенко. - Це питання виключно у публічній площині, не порушує закон , як хтось це намагається викрутити. Досить займатися еквілібристикою та перекручуванням фактів! Ви не в цирку! Потрібно це зрозуміти і бути більш відповідальними за долю держави та долю Києва".

Можуть посадити на 20 років: Дружин мобілізованих у Луганську оголосили зрадницями "республіки"

четвер, 26 травень 2022, 21:49

Жінки хотіли поспілкуватися з чиновниками бойовиків та транслювали це в інтернеті. Тепер їх збираються ув'язнити на 20 років. "Русский мир" – це система за межами якої-небудь людяності. Вона нещадна навіть щодо своїх людей, - підсумував Казанський.

Російські військові втратили майже 1 тис. танків - Міноборони США

четвер, 26 травень 2022, 21:40

У США вважають, що попри втрати Росія, як і раніше, зберігає більшу частину своїх можливостей. "Росіяни дійсно мають перевагу в кількості засобів, тобто людей, техніки й зброї, які вони можуть застосувати в цій битві, і ми маємо на це зважати", - сказа...