Дрібниця, але приємно: Пошту Росії та Білорусі вигнали з Асоціації європейських операторів

Асоціація європейських державних поштових операторів PostEurop призупинила членські права "Почты Росии" та "Белпочты". Про це прес-служба "Укрпошти" повідомляє в Facebook, передають Патріоти України.

"Вперше в історії існування Асоціації європейських державних поштових операторів Posteurop членські права "Почты России" та "Белпочты" припинено на невизначений термін", - йдеться в повідомленні.

Призупинення членства в асоціації означає, що поштові оператори Росії та Білорусі втрачають можливість брати участь у цивілізованому розвитку поштової галузі.

PostEurop:

PostEurop - об'єднання державних поштових операторів Європи, одне з установчих об'єднань Всесвітнього поштового союзу. PostEurop був створений в 1993 році для спрощення поштового обігу в Європі.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...