Дрібниця, але приємно: Пошту Росії та Білорусі вигнали з Асоціації європейських операторів

Асоціація європейських державних поштових операторів PostEurop призупинила членські права "Почты Росии" та "Белпочты". Про це прес-служба "Укрпошти" повідомляє в Facebook, передають Патріоти України.

"Вперше в історії існування Асоціації європейських державних поштових операторів Posteurop членські права "Почты России" та "Белпочты" припинено на невизначений термін", - йдеться в повідомленні.

Призупинення членства в асоціації означає, що поштові оператори Росії та Білорусі втрачають можливість брати участь у цивілізованому розвитку поштової галузі.

PostEurop:

PostEurop - об'єднання державних поштових операторів Європи, одне з установчих об'єднань Всесвітнього поштового союзу. PostEurop був створений в 1993 році для спрощення поштового обігу в Європі.

У ВМСУ уточнили, скільки російських боєздатних кораблів лишилося у Чорному морі

неділя, 24 вересень 2023, 6:49

Для Росії важливо вберегти вцілілі кораблі, оскільки вони знадобляться окупантам для забезпечення логістики в разі остаточного знищення Кримського мосту. На початку повномасштабного російського вторгнення кількість кораблів Чорноморського флоту РФ стан...

Стефанчук пояснив, як Шуфрича можна позбавити депутатського мандата

неділя, 24 вересень 2023, 6:32

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук пояснив, за яких умов можна позбавити депутатського мандата звинуваченого у держзраді Нестора Шуфрича. Про це Стефанчук розповів в інтерв’ю Радіо Свобода. . Він нагадав, що механізми для позбавлення депутата ВР ...