Дупа знов свербить? Рогозін порівняв главу Пентагона з горилою. Хаму-рашисту відповів астронавт НАСА

Після невдалого бенкету у окупованому Донецьку, "герой війни" Дмитро Рогозін, зализавши рани на п'ятій точці, знов взявся за хамський тролінг. Так колишній гендиректор корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, де відзначився лише маніловщиною та гучними провалами, порівняв міністра оборони США Ллойда Остіна з горилою.

Відповідний запис він розмістив у соцмережах. До посту він додав фото глави Пентагону.

Астронавт Скотт Келлі в коментарях обурився расистськими натяками росіянина.

"Дімон, враховуючи, що ти, по суті, нацист, твій огидний расизм не викликає особливого подиву. Ти банально заздриш справжньому генералу з його реальним бойовим досвідом, бо ти – фейковий солдат із фейковими медалями. Коли ти збираєшся повернутися в Україну, щоб знову пограти в солдатиків? Не забудь захопити із собою броньовані памперси", – написав він.

Дмитро Рогозін на мітингу неонацистів

Після скандалу великий фанат нацистського вітання "від серця до сонця" заявив, що у нього немає сторінки в Твіттері. Це виявилося брехнею, сторінка його. А пост швидко зник.
Характерно, що невдаха-управлінець пише гадості і про топ-оточення фюрера, правда таємно, бо боїться помсти.


Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Повний крах: Українські дрони руйнують імперські мрії Путіна щодо Криму, - The Washington Post

четвер, 25 червень 2026, 21:58

Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....