Дупа знов свербить? Рогозін порівняв главу Пентагона з горилою. Хаму-рашисту відповів астронавт НАСА

Після невдалого бенкету у окупованому Донецьку, "герой війни" Дмитро Рогозін, зализавши рани на п'ятій точці, знов взявся за хамський тролінг. Так колишній гендиректор корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, де відзначився лише маніловщиною та гучними провалами, порівняв міністра оборони США Ллойда Остіна з горилою.

Відповідний запис він розмістив у соцмережах. До посту він додав фото глави Пентагону.

Астронавт Скотт Келлі в коментарях обурився расистськими натяками росіянина.

"Дімон, враховуючи, що ти, по суті, нацист, твій огидний расизм не викликає особливого подиву. Ти банально заздриш справжньому генералу з його реальним бойовим досвідом, бо ти – фейковий солдат із фейковими медалями. Коли ти збираєшся повернутися в Україну, щоб знову пограти в солдатиків? Не забудь захопити із собою броньовані памперси", – написав він.

Дмитро Рогозін на мітингу неонацистів

Після скандалу великий фанат нацистського вітання "від серця до сонця" заявив, що у нього немає сторінки в Твіттері. Це виявилося брехнею, сторінка його. А пост швидко зник.
Характерно, що невдаха-управлінець пише гадості і про топ-оточення фюрера, правда таємно, бо боїться помсти.


У Росії продовжує скорочуватися кількість бажаючих підписати контракт з Міноборони, влада обговорює нову мобілізацію

середа, 24 червень 2026, 20:55

У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...

Почаївську лавру перевірять на заборонені зв’язки із Московським патріархатом

середа, 24 червень 2026, 20:17

Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...