Дупа знов свербить? Рогозін порівняв главу Пентагона з горилою. Хаму-рашисту відповів астронавт НАСА

Після невдалого бенкету у окупованому Донецьку, "герой війни" Дмитро Рогозін, зализавши рани на п'ятій точці, знов взявся за хамський тролінг. Так колишній гендиректор корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, де відзначився лише маніловщиною та гучними провалами, порівняв міністра оборони США Ллойда Остіна з горилою.

Відповідний запис він розмістив у соцмережах. До посту він додав фото глави Пентагону.

Астронавт Скотт Келлі в коментарях обурився расистськими натяками росіянина.

"Дімон, враховуючи, що ти, по суті, нацист, твій огидний расизм не викликає особливого подиву. Ти банально заздриш справжньому генералу з його реальним бойовим досвідом, бо ти – фейковий солдат із фейковими медалями. Коли ти збираєшся повернутися в Україну, щоб знову пограти в солдатиків? Не забудь захопити із собою броньовані памперси", – написав він.

Дмитро Рогозін на мітингу неонацистів

Після скандалу великий фанат нацистського вітання "від серця до сонця" заявив, що у нього немає сторінки в Твіттері. Це виявилося брехнею, сторінка його. А пост швидко зник.
Характерно, що невдаха-управлінець пише гадості і про топ-оточення фюрера, правда таємно, бо боїться помсти.


Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...