
Після невдалого бенкету у окупованому Донецьку, "герой війни" Дмитро Рогозін, зализавши рани на п'ятій точці, знов взявся за хамський тролінг. Так колишній гендиректор корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, де відзначився лише маніловщиною та гучними провалами, порівняв міністра оборони США Ллойда Остіна з горилою.
Відповідний запис він розмістив у соцмережах. До посту він додав фото глави Пентагону.

Астронавт Скотт Келлі в коментарях обурився расистськими натяками росіянина.
"Дімон, враховуючи, що ти, по суті, нацист, твій огидний расизм не викликає особливого подиву. Ти банально заздриш справжньому генералу з його реальним бойовим досвідом, бо ти – фейковий солдат із фейковими медалями. Коли ти збираєшся повернутися в Україну, щоб знову пограти в солдатиків? Не забудь захопити із собою броньовані памперси", – написав він.

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...
Україна останніми місяцями суттєво посилила використання безпілотників і далекобійних засобів ураження, завдаючи ударів по військових та інфраструктурних об'єктах Росії. На думку експертів, це створило для Кремля одразу кілька серйозних викликів, перед...