
Після невдалого бенкету у окупованому Донецьку, "герой війни" Дмитро Рогозін, зализавши рани на п'ятій точці, знов взявся за хамський тролінг. Так колишній гендиректор корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, де відзначився лише маніловщиною та гучними провалами, порівняв міністра оборони США Ллойда Остіна з горилою.
Відповідний запис він розмістив у соцмережах. До посту він додав фото глави Пентагону.

Астронавт Скотт Келлі в коментарях обурився расистськими натяками росіянина.
"Дімон, враховуючи, що ти, по суті, нацист, твій огидний расизм не викликає особливого подиву. Ти банально заздриш справжньому генералу з його реальним бойовим досвідом, бо ти – фейковий солдат із фейковими медалями. Коли ти збираєшся повернутися в Україну, щоб знову пограти в солдатиків? Не забудь захопити із собою броньовані памперси", – написав він.

Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...
У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...