За його словами, до цього часу іранська сторона не надала жодних офіційних підтверджень та відповідей на чисельні запити в рамках міжнародної правової допомоги, які допомогли б відтворити весь цей ланцюг подій, встановити всіх причетних до катастрофи літака з іранського боку. Він зазначив, що також із відповідними запитами до іранських компетентних органів звертався Офіс генерального прокурора. Як результат, до цього часу Україна не знає жодних імен осіб, які можуть бути причетними до збиття літака МАУ.
"На превеликий жаль, іранська сторона або ігнорує наші запитання, або дає вибіркові відповіді на ці питання, які не дають нам змоги скласти повну картину. Через це до цього часу ми так і не впевнені в обґрунтованості тієї версії, яку упродовж останнього часу активно намагається просувати іранська сторона", – сказав заступник міністра.
Він припускає, що це пояснюється тим, що іранська сторона готується до "складних і непередбачуваних" президентських виборів у своїй країні, які відбудуться на початку літа цього року. Водночас Єнін заявив, що поведінка Ірану викликає підозри.
"Ми не повіримо жодному слову, доки це не буде підтверджено доказами. Приховування відповідних доказів не сприяє довірі, а тільки посилює певні підозри в упередженості іранської сторони щодо розслідування катастрофи та намагання приховати правду", – підсумував Єнін.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали:
Російський диктатор Путін та президент Ірану Масуд Пезешкіан підписали договір про "всеосяжне стратегічне партнерство", але це жодним чином не вплине на війну РФ проти України. Таку думку в етері РБК-Україна політтехнолог Тарас Загородній, передають Па...