Для Збройних Сил України та оборонної промисловості зараз стоїть питання не просто чисельного переозброєння, але й також - технологічного "стрибка", передають Патріоти України.
Замість ставки на кількість особового складу та озброєння в рамках моделі "малої радянської армії", українське військо має стати високотехнологічним, тобто - оснащене високоточною ракетною зброєю, ударними безпілотними комплексами, засобами розвідки та протидії ворожим системам радіоелектронної боротьби, системами автоматизованого управління військ.
Окремі успіхи в цьому напрямку вже є: наприклад, Військово-Морські Сили України в цьому році мають отримати перші ракетні комплекси "Нептун".
Але є і свої гучні проблеми: наприклад, Міноборони зупинило роботи по автоматизованій системі управління військами "Дзвін-АС", що до того пройшла успішну апробацію під час навчань різного рівня, котрі відбулись протягом 2019-2020 років.
Досі незакритою є прогалина з організацією виробництва в Україні боєприпасів для потреб Збройних Сил України.
І загалом – експертна спільнота та суспільство досі не розуміє, за якою саме моделлю будівництва будуть розвиватись Збройні Сили України в наступні роки.
Внаслідок удару крилатими ракетами Storm Shadow/SCALP по командному пункту в Мар'їно у Курській області РФ ліквідовано 18 російських окупантів та 33 поранено. Серед них є також північнокорейські найманці. Крім того, ймовірно, в число "двохсотих" або "т...
Війська країни-агресора Росії вночі проти пʼятниці, 22 листопада, використали для удару по Сумах шахед, споряджений шрапнеллю. Аналітики Defense Express вважають, що йдеться про термобаричний боєприпас комбінованої дії, до якого росіяни додали 2300 ста...