"Дзвін-АС", "Нептун" та інше: Як проходить переозброєння української армії

​Окремі успіхи України в цьому напрямку вже є. Поряд з цим існують і проблеми.

"Дзвін-АС", "Нептун", боєприпаси та Bayraktar TB2: як проходить переозброєння української армії

Для Збройних Сил України та оборонної промисловості зараз стоїть питання не просто чисельного переозброєння, але й також - технологічного "стрибка", передають Патріоти України.

Досвід війни між Україною та РФ, що триває уже сьомий рік, і також - досвід недавньої війни між Азербайджаном та Вірменією за Нагірний Карабах засвідчують, що наша країна має змінити свій підхід до переозброєння Збройних Сил.
Як саме - директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець обговорив у інтерв’ю шеф-редактору порталу "Хвиля" Юрію Романенко.

Замість ставки на кількість особового складу та озброєння в рамках моделі "малої радянської армії", українське військо має стати високотехнологічним, тобто - оснащене високоточною ракетною зброєю, ударними безпілотними комплексами, засобами розвідки та протидії ворожим системам радіоелектронної боротьби, системами автоматизованого управління військ.

Окремі успіхи в цьому напрямку вже є: наприклад, Військово-Морські Сили України в цьому році мають отримати перші ракетні комплекси "Нептун".


Але є і свої гучні проблеми: наприклад, Міноборони зупинило роботи по автоматизованій системі управління військами "Дзвін-АС", що до того пройшла успішну апробацію під час навчань різного рівня, котрі відбулись протягом 2019-2020 років.

Досі незакритою є прогалина з організацією виробництва в Україні боєприпасів для потреб Збройних Сил України.

І загалом – експертна спільнота та суспільство досі не розуміє, за якою саме моделлю будівництва будуть розвиватись Збройні Сили України в наступні роки.

Джерело: Defense Express

"Россия - это крокодил, который действует точно так же, как и 200 миллионов лет назад. Крокодил запрограммирован на одно - жрать", - Сазонов про загрозу масштабного наступу агресора

вівторок, 13 квітень 2021, 17:15

"Я позволю себе не согласиться с уважаемым коллегой Максимом Яли по поводу того, что реальной угрозы российского вторжения не существует, а команда Зеленского действует по лекалам команды Порошенко - запугивает население российским наступлением для отв...

Хіти тижня. "Отвєтка" американцям, які поставили в доволі незручне становище": Український дипломат пояснив, чого хоче Росія

вівторок, 13 квітень 2021, 17:00

"У цьому питанні два виміри. Чи є сенс зараз домовлятися про перемир’я на Донбасі на фоні загострення ситуації і те, що Росія у тристоронній контактній групі не підтримала режиму припинення вогню? Як на мене, домовлятися з Росією — це займатися винайде...