Розвідка Великої Британії розповіла, як санкції порушують постачання ключових компонентів для російської оборонної промисловості, зокрема, треті країни стягують понад 60% за експорт певних товарів для військово-промислового комплексу РФ, передають Патріоти України.
Дослівно: "Хоча РФ збільшила виробництво боєприпасів... вплив санкцій, найімовірніше, найбільше позначився на все більш досконалих та складних російських системах, виробництво та розробка яких майже напевно має підвищену залежність від іноземних компонентів і технологій".
Деталі: У відомстві зазначили, що ізоляція РФ обмежує кількість країн, з якими вона може вести пряму торгівлю, що збільшує час та вартість для товарів, які раніше вона могла купувати вільно.
Дослідження Інституту економіки країн з перехідною економікою Банку Фінляндії свідчить, що треті країни стягують цінові надбавки в розмірі понад 60% за експорт певних санкційних товарів, що постачаються до Росії, йдеться в огляді.
У розвідці зазначають, що санкції, ймовірно, продовжують порушувати як попит, так і пропозицію російського озброєння, а також суттєво ускладнюють механізми платежів до Росії.
"Це майже напевно сприяло значному скороченню російського експорту озброєнь та збільшенню затримок у поставках, зокрема деяким з найважливіших клієнтів, що залишилися", – йдеться в огляді.
Міноборони Британії посилається на дані Стокгольмського інституту досліджень проблем миру, частка РФ у світовому ринку озброєнь скоротилася до 11% у період з 2019 по 2023 рік порівняно з 21% у період з 2013 по 2018 роки.
Президент Сполучених Штатів у соцмережі Truth Social заявив, що США не братимуть участі у засіданні G20 у Південно-Африканській республіці, "коли конфіскація землі та геноцид є основною темою розмови", передають Патріоти України. "Як можна очікувати, щ...
Майбутній канцлер Німеччини Фрідріх Мерц підтримує перспективу приєднання України до ЄС і НАТО, проте вважає, що це можливо тільки після припинення війни. Про це повідомляє німецький журнал Spiegel, передають Патріоти України. "Країна, яка перебуває у ...