Ексдержсекретар США запропонував Україні поступитися територіями

Колишній держсекретар США Генрі Кіссинджер заявив, що Україна має віддати частину територій Росії, аби досягти миру з Росією. Відповідну заяву 98-річний Генрі Кіссинджер зробив виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 24 травня, передають Патріоти України.

Ексдержсекретар США вважає, що Україна має розпочати переговори, "до того, як війна спричинить потрясіння та напруженість, які буде нелегко подолати".

"В ідеалі лінією розмежування має бути повернення до попереднього статус-кво. Проведення війни за межами цієї точки буде стосуватися не свободи України, а нової війни проти самої Росії", – заявив Кіссинджер.

Заява прозвучала після того, як Володимир Зеленський виступив з потужною промовою на відкритті саміту, де заявив, що "груба сила знову буде правити світом, якщо вторгнення Росії в Україну залишиться без відповіді.

Захід, мовляв, не може допустити зближення Росії з Китаєм

Кіссінджер також застеріг Захід від спроб завдати поразки Росії. Колишній держсекретар США зазначив, що для Заходу буде фатальним зближенням Росії з Китаєм.

Мовляв, Росія була "життєво важливою частиною Європи" впродовж більш як чотирьох століть і що європейські лідери "не повинні забувати про свої довгострокові відносини" з Москвою, інакше у ЄС ризикують, що Росія може створити міцний союз з Китаєм.

На Сіверському напрямку був бій: Російським шпигунам "дали по зубах" прикордонники

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Прикордонники вночі зупинили кілька атак російських загарбників на Сіверському напрямку. Про це у суботу, 4 лютого, повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку ворог з артилерії та...

"Їх дуже багато": Резніков анонсував велику кількість танків від партнерів уже незабаром

субота, 4 лютий 2023, 12:27

Німецькі танки Leopard, британські Challenger та американські Abrams вже скоро прибудуть до України. Про це очільник Міноборони Олексій Резніков повідомив у Twitter, передають Патріоти України. "Офіційно: Танкова коаліція за Україну народилася і активн...