Ексдержсекретар США запропонував Україні поступитися територіями

Колишній держсекретар США Генрі Кіссинджер заявив, що Україна має віддати частину територій Росії, аби досягти миру з Росією. Відповідну заяву 98-річний Генрі Кіссинджер зробив виступаючи на Всесвітньому економічному форумі у Давосі 24 травня, передають Патріоти України.

Ексдержсекретар США вважає, що Україна має розпочати переговори, "до того, як війна спричинить потрясіння та напруженість, які буде нелегко подолати".

"В ідеалі лінією розмежування має бути повернення до попереднього статус-кво. Проведення війни за межами цієї точки буде стосуватися не свободи України, а нової війни проти самої Росії", – заявив Кіссинджер.

Заява прозвучала після того, як Володимир Зеленський виступив з потужною промовою на відкритті саміту, де заявив, що "груба сила знову буде правити світом, якщо вторгнення Росії в Україну залишиться без відповіді.

Захід, мовляв, не може допустити зближення Росії з Китаєм

Кіссінджер також застеріг Захід від спроб завдати поразки Росії. Колишній держсекретар США зазначив, що для Заходу буде фатальним зближенням Росії з Китаєм.

Мовляв, Росія була "життєво важливою частиною Європи" впродовж більш як чотирьох століть і що європейські лідери "не повинні забувати про свої довгострокові відносини" з Москвою, інакше у ЄС ризикують, що Росія може створити міцний союз з Китаєм.

У районі базування двох авіаполків: У російському Курську пролунав потужний вибух (фото, відео)

середа, 29 червень 2022, 0:34

Жителі Курська налякані і скаржаться, що у соціальних мережах адміни видаляють коментарі на тему вибуху. "Сьогодні, приблизно о 22:17 на схід від Курська був збитий український безпілотник. На місці працюють наші військові, виїхали представники спецслу...

"Путін хотів менше НАТО біля своїх кордонів": Столтенберг пообіцяв ударити по хворому місцю глави Кремля

середа, 29 червень 2022, 0:24

Російський диктатор Володимир Путін найближчим часом отримає ще більшу присутність Північноатлантичного альянсу біля кордонів РФ. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на брифінгу за підсумками підписання меморандуму між Туреччиною, Швецією та Фінл...