"Епідемію появи на стінах і парканах написів "Порошенко - гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити", - Дмитро Вовнянко

За провокаціями на Kulish Fest у Дніпрі стоїть ображений Офіс президента Володимира Зеленського. У цьому впевнений журналіст, письменник і ветеран АТО Дмитро Вовнянко ("Калинчук"). Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Ви уявляєте? ОПУ зачепило, що після приїзду поліції до будинку художника Сергія Пояркова всю країну почали вкривати написи "Зеля... не дуже хороша людина". А кого ОПУ завжди звинувачує у своїх проблемах? Ну звісно, Петра Порошенка. А що робить ОПУ щоразу як стикається з проблемами? Воно влаштовує провокації", – написав він.

І продовжив: "У Дніпрі, де Порошенко приїхав на Kulish Fest, група осіб у камуфляжі почали кричати образливі кричалки. І треба ж таке – кричалки зразу зняли на відео. І треба ж таке? Відео зразу ж оприлюднили подоляківські анонімні Telegram-канали. Але й цього ОПУ певно було мало, бо відео, де особа в формі рветься до Порошенка, виклав у себе палкий прибічник найвпливовішого коміка України Мішаня Шнайдер. Хто повірить, що це просто збіг?"

Окремо він вказав на зв'язок президента Зеленського із одіозним олігархом Ігорем Коломойським та нагадав про нещодавню зустріч керівника президентської фракції "Слуга народу" із ним.

"Певно в ОПУ окремо були принижені тим, що Порошенко назвав головною нянею Зеленського – олігарха Коломойського. Так-так, отого самого, з яким Арахамія на футбол ходить. Логічно – це привід для кривди. Бо хіба можна про Зеленського аж так правду казати?" – риторично запитує Вовнянко.

Він впевнений, втім, що своєї мети організаторам провокацій досягти не вдалося.

"По-перше, в Дніпрі на Kulish Fest, де лунала патріотична музика і була відповідна атмосфера, прийшли більше як тисяча людей. Цілими родинами. З дітьми. По-друге, як пишуть мені товариші з Дніпра, провокаторів швидко скрутили і передали поліції самі ж патріотичні громадяни", – вказує письменник.

У підсумку – він прогнозує розгортання в Україні такого собі народного "флешмобу".

"Можна кидати проти свого політичного противника сотні провокаторів. Але епідемію появи на стінах і парканах написів штибу "Порошенко – гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити. Написів буде все більше й більше. Бо навіть Порошенко цей процес не контролює. Написи пише народ. І вже народу чхати на всіх провокаторів. Народ пише те, що сам думає", – резюмує ветеран.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...