"Епідемію появи на стінах і парканах написів "Порошенко - гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити", - Дмитро Вовнянко

За провокаціями на Kulish Fest у Дніпрі стоїть ображений Офіс президента Володимира Зеленського. У цьому впевнений журналіст, письменник і ветеран АТО Дмитро Вовнянко ("Калинчук"). Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Ви уявляєте? ОПУ зачепило, що після приїзду поліції до будинку художника Сергія Пояркова всю країну почали вкривати написи "Зеля... не дуже хороша людина". А кого ОПУ завжди звинувачує у своїх проблемах? Ну звісно, Петра Порошенка. А що робить ОПУ щоразу як стикається з проблемами? Воно влаштовує провокації", – написав він.

І продовжив: "У Дніпрі, де Порошенко приїхав на Kulish Fest, група осіб у камуфляжі почали кричати образливі кричалки. І треба ж таке – кричалки зразу зняли на відео. І треба ж таке? Відео зразу ж оприлюднили подоляківські анонімні Telegram-канали. Але й цього ОПУ певно було мало, бо відео, де особа в формі рветься до Порошенка, виклав у себе палкий прибічник найвпливовішого коміка України Мішаня Шнайдер. Хто повірить, що це просто збіг?"

Окремо він вказав на зв'язок президента Зеленського із одіозним олігархом Ігорем Коломойським та нагадав про нещодавню зустріч керівника президентської фракції "Слуга народу" із ним.

"Певно в ОПУ окремо були принижені тим, що Порошенко назвав головною нянею Зеленського – олігарха Коломойського. Так-так, отого самого, з яким Арахамія на футбол ходить. Логічно – це привід для кривди. Бо хіба можна про Зеленського аж так правду казати?" – риторично запитує Вовнянко.

Він впевнений, втім, що своєї мети організаторам провокацій досягти не вдалося.

"По-перше, в Дніпрі на Kulish Fest, де лунала патріотична музика і була відповідна атмосфера, прийшли більше як тисяча людей. Цілими родинами. З дітьми. По-друге, як пишуть мені товариші з Дніпра, провокаторів швидко скрутили і передали поліції самі ж патріотичні громадяни", – вказує письменник.

У підсумку – він прогнозує розгортання в Україні такого собі народного "флешмобу".

"Можна кидати проти свого політичного противника сотні провокаторів. Але епідемію появи на стінах і парканах написів штибу "Порошенко – гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити. Написів буде все більше й більше. Бо навіть Порошенко цей процес не контролює. Написи пише народ. І вже народу чхати на всіх провокаторів. Народ пише те, що сам думає", – резюмує ветеран.

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...