"Епідемію появи на стінах і парканах написів "Порошенко - гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити", - Дмитро Вовнянко

За провокаціями на Kulish Fest у Дніпрі стоїть ображений Офіс президента Володимира Зеленського. У цьому впевнений журналіст, письменник і ветеран АТО Дмитро Вовнянко ("Калинчук"). Відповідний допис він опублікував на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Ви уявляєте? ОПУ зачепило, що після приїзду поліції до будинку художника Сергія Пояркова всю країну почали вкривати написи "Зеля... не дуже хороша людина". А кого ОПУ завжди звинувачує у своїх проблемах? Ну звісно, Петра Порошенка. А що робить ОПУ щоразу як стикається з проблемами? Воно влаштовує провокації", – написав він.

І продовжив: "У Дніпрі, де Порошенко приїхав на Kulish Fest, група осіб у камуфляжі почали кричати образливі кричалки. І треба ж таке – кричалки зразу зняли на відео. І треба ж таке? Відео зразу ж оприлюднили подоляківські анонімні Telegram-канали. Але й цього ОПУ певно було мало, бо відео, де особа в формі рветься до Порошенка, виклав у себе палкий прибічник найвпливовішого коміка України Мішаня Шнайдер. Хто повірить, що це просто збіг?"

Окремо він вказав на зв'язок президента Зеленського із одіозним олігархом Ігорем Коломойським та нагадав про нещодавню зустріч керівника президентської фракції "Слуга народу" із ним.

"Певно в ОПУ окремо були принижені тим, що Порошенко назвав головною нянею Зеленського – олігарха Коломойського. Так-так, отого самого, з яким Арахамія на футбол ходить. Логічно – це привід для кривди. Бо хіба можна про Зеленського аж так правду казати?" – риторично запитує Вовнянко.

Він впевнений, втім, що своєї мети організаторам провокацій досягти не вдалося.

"По-перше, в Дніпрі на Kulish Fest, де лунала патріотична музика і була відповідна атмосфера, прийшли більше як тисяча людей. Цілими родинами. З дітьми. По-друге, як пишуть мені товариші з Дніпра, провокаторів швидко скрутили і передали поліції самі ж патріотичні громадяни", – вказує письменник.

У підсумку – він прогнозує розгортання в Україні такого собі народного "флешмобу".

"Можна кидати проти свого політичного противника сотні провокаторів. Але епідемію появи на стінах і парканах написів штибу "Порошенко – гетьман, Зеля... не дуже хороша людина" провокаторами не зупинити. Написів буде все більше й більше. Бо навіть Порошенко цей процес не контролює. Написи пише народ. І вже народу чхати на всіх провокаторів. Народ пише те, що сам думає", – резюмує ветеран.

Сплатити хабар фінансово здатні не усі: Чоловіків із реєстрацією в "ДНР" не випускають навіть у Росію

середа, 17 серпень 2022, 19:14

На Донеччині чоловіків із міст, окупованих Росією з 2014 року, не випускають за кордон "ДНР" ні в Росію, ні навіть на захоплену частину Запоріжжя. Про це у Телеграмі повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформують Патріоти Украї...

У Путіна підгорає, а Медведєв трясе повітрям: Орєшкін розповів, що коїться на "болотах"

середа, 17 серпень 2022, 18:44

Росія активно готується до проведення так званих референдумів на захоплених територіях на півдні України. Зокрема, днями гауляйтер Запорізької області Євген Балицький заявив про початок підготовки до "голосування". Усі ці розмови призвели до нещодавньо...