"Если мы простим Зеленского, то это конец!": Росіяни обурені переговорами у Стамбулі і кричать про "зраду"

Після оголошення результатів нового раунду переговорів між Україною та Росією у Стамбулі росіяни заявляють про капітуляцію та зраду, оскільки зазначені умови фіксують військову поразку Москви. У телеграм-каналах та соціальних мережах росіяни публікують відео відведення російських військових підрозділів у бік Білорусі, заявляючи про повне розчарування російською капітуляцією, передають Патріоти України.

Військовий російський Телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ" із кількома сотнями тисяч підписників публікує відео відведення російських підрозділів. Адміністратори телеграм-каналу зазначають, що "Україна святкує перемогу".

Більш того, автори повідомлення заявляють про важку обстановку в російському Генеральному штабі, де "настрої гірші, ніж у 1991 році". Російські журналісти зазначають загибель великої кількості солдатів та російських генералів, підкреслюючи, що їхні смерті були марними.

"Украина празднует победу, сообщая, что мирный договор еще и вынесет на референдум. А российские войска уже начали отходить в сторону Белоруссии. Что творится в Генштабе РФ, не передать. Там настроения хуже, чем в 1991 году. Много военачальников, в том числе генералов, погибли, лично поднимая солдат в атаку. Ради чего тогда?" - йдеться у повідомленні.

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...