Повітряні сили США не мають ефективних механізмів, які б дозволили їм вимагати від підрядників повернення коштів за постачання несправних деталей. Про це йдеться у нещодавньому звіті Міністерства оборони США, передають Патріоти України.
Як стало відомо, Повітряні сили не вимагали повернення коштів за 45 несправних компонентів для військово-транспортного літака C-130J Super Hercules. При цьому їхня вартість складала "нескромні" 5,9 млн доларів.
Також повідомляється про 77 дефектних компонентів для інших літаків, включаючи, F-16 та F-22. Їх вартість склала півмільйона доларів. Така ситуація призводить до того, що Повітряні сили сплачують не тільки за несправні компоненти, але також і за їх ремонт.
Однак мова не тільки про зайві витрати – браковані деталі можуть призвести до загибелі льотчиків Повітряних сил. Згадується випадок, коли пілот винищувача F-16 загинув через несправне крісло-катапульту.
Розслідування показало, що проблеми з якістю пов’язані з тим, що у Повітряних сил не має адекватного процесу звітності про недоліки. Через це вони не можуть притягти до відповідальності підрядників і отримати відшкодування за дефектні деталі.
Експерти склали список рекомендацій, направлених на те, щоб покращити ситуацію в цьому напрямку. Також повідомляється, що раніше Повітряні сили все ж змогли отримати компенсацію за 185 дефектних компонентів, вартість яких складала 19,4 млн доларів.
Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...