
Жителька одного з сіл Ізюмщини багато місяців працювала на росіян, а після деокупації населеного пункту хотіла уникнути покарання, повідомляють Патріоти України.
"37-річна фельдшерка одного з сіл Ізюмського району під час окупації активно співпрацювала з рашистами. Вона за власною ініціативою розмістила у службовій будівлі сільської амбулаторії російських військовослужбовців, які не потребували медичної допомоги та організовувала для них харчування. За це окупанти дозволили їй відкрити в цьому приміщенні магазин, де колаборантка торгувала харчовими продуктами, спиртними напоями і ліками", - повідомив речник УСБУ Харківської області Владислав Абдула.
Фельдшерка безкоштовно забезпечувала російських військових лікарськими засобами із сільської амбулаторії, а своїм землякам відмовляла, змушуючи купляти ліки за гроші.
Крім цього, жінка повідомляла окупантам імена проукраїнських активістів та учасників АТО. Разом з окупантами вона приїздила до старости села, яка відмовилася співпрацювати з ворогом, погрожувала їй та навіть закликала російських військовослужбовців розстріляти старосту за її патріотичну позицію.
Після деокупації села колаборантка намагалася уникнути правосуддя, але співробітники СБУ встановили її місцезнаходження і затримали. Слідчі Служби безпеки повідомили жінці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність), вона перебуває під вартою.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...