Командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук підтвердив, що українські захисники підірвали в окупованій Феодосії російський великий десантний корабель "Новочеркаськ".
"Цього разу услід за флагманом ЧФ РФ – крейсером "Москва", прямує великий десантний корабель "Новочеркаськ"", - написав Олещук у Телеграм.
Олещук подякував пілотам Повітряних Сил та "усім причетним" за "філігранну роботу".
"Одягайте штани і "по-домашнєму уєзжайтє" з нашого Криму, поки ще не пізно!" - додав пораду окупантам генерал.
За даними телеграм-каналу Кримський вітер, близько другої години ночі в порту Феодосії, пролунали потужні вибухи. Вони спричинили тривалу та потужну детонацію. Здійнялася сильна пожежа. В результаті було знищено корабель, що привіз із Ірану "шахеди".
Трохи пізніше Міноборони РФ неохоче визнали ураження свого ВДК в порту Феодосії, прокоментував "незначні втрати" і гауляйтер Аксьонов.
Як відомо, "Новочеркаськ" призначений для висадки морського десанту на необладнане узбережжя та перекидання морем військ та вантажів. Він здатний транспортувати різні види бронетехніки, включаючи танки. 24 березня 2022 року, на початку повномасштабної війни в Україні, "Новочеркаськ" вже було пошкоджено під час удару по порту Бердянська.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...