За словами співрозмовника агентства, в даний час таке зобов'язання закріплено наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості №456 від 16 липня 2013 року "Про затвердження кваліфікаційних вимог до керівників та заступників керівників експлуатуючих організацій".
Джерело зазначило, що проти невключення відповідної кваліфікаційної вимоги виступають Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР), представник якого входить до комітету з призначень, а також Державна інспекція ядерного регулювання України (ДІЯРУ).
В кінці листопада 2019 року Кабінет міністрів звільнив президента "Енергоатому" Юрія Недашковського, призначивши тимчасово виконуючим обов'язки президента НАЕК гендиректора Рівненської АЕС Павла Павлишина.
До речі, Павлишин керує Рівненською АЕС з 2012 року, а взагалі на керівних посадах в АЕС з 1998 року, тобто має навіть більше, ніж п'ятирічний керівний стаж в "атомці". Раніше міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель назвав Павлишина головним претендентом на посаду глави "Енергоатома".
Нагадаємо, що обов'язки першого віце-президента - технічного директора НАЕК «Енергоатом» покладено на виконавчого директора з виробництва держпідприємства Валерія Кравця, про що свідчать дані на сайті компанії. Обов'язки віце-президента покладені на директора з фінансів та бюджетування Анжелу Депелян.
Мер Дніпра Борис Філатов у своєму Facebook-дописі порушив питання про обсяги допомоги, яку отримують мешканці Києва, чиє житло постраждало внаслідок російських обстрілів, порівнявши ситуацію з підтримкою у Дніпрі. Про це повідомляють Патріоти України з...
Фейк про підготовку до здачі міста Суми запустили росіяни для нагнітання паніки. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації, передають Патріоти України. Кажуть, що в мережі поширюється відео нібито місцевого з Сум, який розповідає про буцімто підго...