Генерал пояснив, що означатиме для Путіна знищення Кримського мосту

На території окупованого Криму росіяни зараз застосовують усі засоби від можливого ураження Керченського мосту. Однак знищення незаконно побудованого мосту ще не означатиме відвоювання півострова, передають Патріоти України.

Цей міст варто розглядати у контексті руйнування логістичного шляху ворога. Про це в ексклюзивному інтерв'ю OBOZREVATEL розповів ексзаступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Ігор Романенко.

Генерал також додав, що важливими цілями для перервання логістики ворога є й інші мости, зокрема, Чонгарський міст та паромна переправа у Керчі.

"Не треба плутати знищення мосту із відвойовуванням півострова Крим. Керченський міст важливий як засіб. Є й інші мости, які нам треба бити – Чонгарський, поромна переправа у Керчі тощо. Тому Керченський міст слід розглядати в контексті руйнації логістичного шляху ворога", – заявив Романенко.

Він також зазначив, що міст і справді є важливим сакральним об'єктом для російського диктатора Володимира Путіна.

"Але погоджуся з тим, що Керченський, чи, як його назвали у Росії, Кримський міст є сакральним об'єктом для Путіна. Так само як, вони кажуть, "російськомовний" Харків посмів чинити опір, хоча мав здати кілька десятків кілометрів до кордону і вирушити в "руський мир" з усіма наслідками. Це відомі путінські погляди з урахуванням фальсифікованої історії" – додав генерал.

"Якби був інтерес": Професор Айзенберг назвав умову, за якої б Китай виступав за негайне завершення російсько-української війни

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:44

Професор Мангеттенського університету Ігор Айзенберг вважає, що лідер Китаю Сі Цзіньпін бажав би завершення російсько-української війни, якби від цього страждали китайські економічні інтереси. Таку думку він висловив в етері Еспресо, передають Патріоти...

"Не вистачає ресурсів": Історик з Гарварду пояснив, чому поточна геополітична ситуація гірша, ніж під час Холодної війни.

п’ятниця, 24 січень 2025, 6:22

Наразі у світі є тенденції до ескалації, оскільки настала перехідна стадія: фактично кінець стабільності, яка існувала з кінця Другої світової війни. Про це в інтервʼю «Главкому» заявив історик Гарвардського університету Сергій Плохій. Як пояснює науко...