Генералів стільки, що впору робити комбатами: Глава Держприкордонслужби анонсував реформу структури

На тисячу підлеглих приходиться один генерал.
Сергій Дейнеко. Фото: ВВС.

Новий керівник Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко анонсував масштабні зміни в своєму відомстві, включно зі скороченням генеральських посад. Про це він розповів в інтерв'ю "BBC-Україна", передають Патріоти України.

"(У 2008 році. - Ред.) нам додали 3 000 посад. Введення нових посад потрібне було для посилення підрозділів охорони державного кордону. А що насправді відбулося? Збільшено керівну ланку, іде повна невідповідність між підрозділами охорони кордону і тими, хто сидить в теплих кабінетах тут, на Володимирській, в Адміністрації Держприкордонслужби, у різного роду головних центрах.

У нас є вже 8 регіональних управлінь - це структура, яка безпосередньої участі в охороні кордону не бере, а відтягує великий ресурс матеріально-технічного забезпечення. Якщо 90% з тих, хто служить там, одного дня просто не прийдуть на роботу, то ніхто не помітить, що щось відбулося", - зазначив Дейнеко.

Він додав, що в Державній прикордонній службі на цей момент 38 генералів, а штатна чисельність - близько 43 тисяч: "Тобто на тисячу чоловік у нас один генерал. Це ненормально. А за штатом їх може бути 54".

Відповідаючи на запитання про те, які зміни чекають відомство після реформи, Дейнеко повідомив, що людей, які не беруть участі в охороні кордону, стане менше. "Кардинально менше, генералів стане менше в рази. При цьому загальна чисельність скорочуватися не буде. Всі посади, які будуть вивільнені, будуть спрямовані на підрозділи, які безпосередньо охороняють державний кордон", - підкреслив він.

З архіву ПУ. "Российский спецназ убивает украинцев на Донбассе при помощи французского оборудования", - Бутусов (фото)

субота, 15 травень 2021, 19:30

Sagem Jim LR – це один з найбільш сучасних і якісних приладів спостереження поля бою, який входить в комплект екіпіровки сучасного французького бійця FELIN. «Дальнейшее молчание просто постыдно и оскорбляет Украину и память убитого российским спецназом...

В Україні готуються до створення нового роду військ, - глава РНБО

субота, 15 травень 2021, 19:28

Найближчим часом президент Володимир Зеленський підпише указ про створення кібервійськ в Україні. Про це заявив глава РНБО Олексій Данилов в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передають Патріоти України. За його словами, РНБО одн...