Ряд експертів попереджав, що автокефалія Православної Церкви України можеть стати тією крайньою краплею, що підштовхне московського фюрера до нових кривавих дій проти України.

Під час вечірнього богослужіння в притворі Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Суми стався вибух, передають Патріоти України.
"Сьогодні о 19.24 в поліцію звернувся служитель Спасо-Преображенського кафедрального собору та повідомив, що на вході в приміщення невідомі кинули шашку, яка вибухнула.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, фахівці вибухово-технічної служби. З'ясували: предмет, який вибухнув, виявився не шашкою, а піротехнічним засобом для гри в страйкбол, який був оснащений зернами кукурудзи.
Приміщення не пошкоджено, постраждалих немає. За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за статтею "Хуліганство", - повідомила прес-секретар Нацполіціі в Сумській області Ельвіра Біганова.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України.
. Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...