Кабачки, які особливо добре ростуть на місцях зберігання гною або перегною, і які люблять вологу, схильні до гниття у разі її надлишку, передають Патріоти України.
Автори видання «Моя дача» дали кілька корисних порад дачникам, які вирощують цю культуру. Так, щоб уникнути надлишку вологи, кабачки краще поливати у борозни. Слід уникати попадання вологи на листя та зав'язі. Ґрунт потрібно замульчувати торфом чи перегноєм, а через пару годин розпушувати землю.
Також гниття може спровокувати велика кількість листя, яке сприяє затримці вологи. У цьому випадку корисним буде трохи прорідити листя. Потрібно стежити і за тим, щоб не почала загнивати квітка — гнилизна може перейти на зав'язь.
А у жарку та вологу погоду запилення може не статися. Тож якщо зав'язь не збільшується кілька днів у розмірі, потрібно запилити кабачки самостійно. Для цього вранці потрібно зірвати чоловічу квітку, обірвати пелюстки та запилити жіночу квітку із зав'яззю.
Запобігти гниттю можуть розкладені під молодими зав'язями невеликі фанерки — так плоди будуть ізольовані від вологої землі. Але слід стежити, щоб під ними не заводилися слимаки.
Ну, а якщо кабачок вже почав гнити, то не потрібно поспішати його зривати — зріжте зіпсовану частину, а чистий зріз обпаліть свічкою. Зріз ущільниться, а кабачок продовжить зростання.
Досвідчені городники запевняють, що кабачки «люблять» добриво, у яке додають молоко. Його склад — вода, борна кислота, йод, молоко чи сироватка. Розчином з пульверизатора обприскують листя рослини.
Повітряні сили України 11 разів вдарили по позиціях армії РФ на півдні України. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. Зазначається, що ударів було завдано по позиціях ворога в районах Олександрівки, Благодатно...
Пентагон заявив, що позиції російських військових ослабли, окупанти не мають прогресу на полі бою в Україні, передають Патріоти України. Пряма мова: "Ви бачите повну відсутність прогресу росіян на полі бою. Вони несуть ці втрати і не можуть просуватися...