Ще один російський танк більше не руйнуватиме нашу країну. Українські воїни на східному напрямку ефектно розгромили ворожий Т-72БЗ. Відео феєричного знищення опублікував у своєму твіттері військовий блогер Arslon Xudosi, передають Патріоти України.
"Нещодавно під час боїв українські сили спопелили російський танк із сильним вибухом", – йдеться у дописі. За результатами влучання у ворожу техніку військові спостерігали з безпілотника.
#Ukraine: Ukrainian forces destroyed a #Russia-n tank during battles recently, with a dramatic blast. pic.twitter.com/8F9uB3ikvJ
— Arslon Xudosi
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...