Російська військова техніка підходить до білоруського кордону, щоби спробувати проникнути на територію України. Окупанти планують здійснити ще одну спробу штурму Києва. Про це сказав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко в ефірі єдиного телемарафону, передають Патріоти України.
"Дійсно, підходить російська техніка до білоруського кордону, дійсно росіяни намагаються знову зайти з певними, не такими, звичайно, великими силами, як це було три тижні тому, з певними силами вони будуть намагатися заходити на територію України. В цілому, ми розуміємо, де вони заходять, куди заходять, ми розуміємо, що росіяни не залишають ідеї зробити ще одну спробу штурму міста Київ. Ну що ж, будемо з ними воювати", - сказав Денисенко.
Тим часом білоруські дипломати залишили територію України. Денисенко вважає це тривожним сигналом. "Це реально тривожний сигнал. Я б особисто оцінював ситуацію можливості вступу Білорусі у військовий конфлікт як 60 на 40. Ще тиждень тому було 40 на 60", - сказав радник міністра внутрішніх справ.
Денисенко вважає, що Олександр Лукашенко робитиме все від себе залежне, щоби не входити в прямі бойові дії, оскільки армія у нього відносно невелика - приблизно 40 тисяч осіб, включаючи тили і госпіталі. "В принципі, на Заході ми готові до їхнього вторгнення, Ми готові до того, що білоруси можуть перейти наш кордон. Але для нас це точно не потрібно", - зазначив Денисенко.
За його словами, поки складно сказати, яке рішення ухвалить Лукашенко під тиском Росії. "Поки в принципі все вказує на те, що теоретично ... лише переважно російські війська. Але яку роль гратимуть білоруси, що вони повинні робити, говорити складно", – додав Денисенко.
Гучні публічні заяви останніх днів щодо 30-денного припинення вогню і прямих переговорів між державними лідерами України та Росії можуть бути лише верхівкою інтенсивних закулісних переговорів, які ведуться просто зараз. Не виключено, що найближчі дні с...
Є два сценарії подальшого розвитку війни в Україні. Перший – перемир’я, під час якого країна-агресорка Росія лише набереться сил, компенсує втрати, відновить свою боєздатність і через рік зможе почати бойові дії ширшого масштабу; другий – перемир’я не ...