"І як тільки трохи запахло, Володя Зеленський одразу труснув": Лукашенко переконує, що війна з Україною "братів-Каїнів" триватиме "максимум три-чотири дні"

Разом з тим білоруський диктатор використав таку бравурну лексику, щоб розвіяти міф продукуємий Кремлем, що "фашистська Україна" ось-ось нападе на "миролюбну Росію", що не залишило б Білорусі шансів тримати нейтралітет

Олександр Лукашенко, який захопив владу в Білорусі, переконаний в тому, що Україна не здатна напасти на сусідню державу. Про це він зявив в інтерв'ю пропагандисту Володимиру Соловйову, повідомляють Патріоти України з посиланням на білоруське державне агентство БЕЛТА.

"Україна ніколи з нами не воюватиме: ця війна триватиме максимум три-чотири дні. Там не буде кому проти нас воювати. Ті, кого там показують із цими дерев'яними автоматами, як вони тренуються… Так ми зараз вийдемо з тобою до сусідньої зали, знімемо на мобільний телефон тренування це і покажемо... І як тільки трохи запахло, Володя Зеленський одразу труснув", - вказав Лукашенко.

Він також згадав про операцію Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ) у Казахстані.

"ОДКБ що показало - поки вони там розгорнуться і перешлють сюди якісь війська, ми вже стоятимемо біля Ла-Маншу. Вони це знають", – сказав Лукашенко.

Він переконаний, що на Заході розуміють безперспективність війни із силами ОДКБ.

"У Європі буде простіше. Вони що, цього не бачать? Вони розуміють, що безперспективно з нами воювати, насамперед з Росією. Ми не говоримо про ядерну якусь та іншу зброю. Але нас краще не чіпати. Нас не чіпайте", - заявив Лукашенко.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...