"Я народився на Вінниччині": Відомий російський актор засудив війну в Україні та виїхав із РФ

Відомий російський актор театру та кіно Анатолій Білий засудив повномасштабну війну в Україні, назвавши її підлою, неправедною, кривавою та страшною, після чого залишив РФ. Остаточне рішення народний артист Росії ухвалив після ракетних ударів по Вінниці 14 липня, оскільки сам народився у Брацлаві Вінницької області. Білий звільнився з МХТ імені Чехова, відігравши там свої останні спектаклі, та поїхав. Про це він повідомив на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Так, я поїхав. Так, пішов із театру і взагалі звідусіль. Керуючись поняттям професійної честі, дослужив, дограв, скрипучи зубами та стиснувши зуби, свій 20-й сезон у рідному МХТ, щоб не підставляти театр, і вирвав його з себе з кров'ю. Бо більше не можу залишатися в країні, яка веде підлу, неправедну, страшну, криваву війну, не можу вдавати, що нічого не відбувається, не можу бачити людей, що сміються в літніх кафе, не можу чути веселу музику, що ллється з відкритих. дверей. Не можу більше мовчати", – почав актор.

Під час своєї роботи в театрі артист, як зізнався він сам, сподівався, що впливає на душі та свідомість людей. Виявилось, що це не так. Війну підтримали не лише глядачі та шанувальники Білого, а й багато його друзів, колег.

"Я висловив свою позицію на початку війни і на "Дожде", і у себе в соцмережах. Обрушилася така кількість зла та ненависті, що я зрозумів – це марно, дійсно більшість za. І я замовк. Напевно, мене можна назвати враженим. Але я правда думаю, що ми програли в цій битві. Ми – це культура, це ті, хто думав і сподівався на демократичний розвиток своєї країни. Нас мало. І нас можна здути з землі і історії дуже легко. Ми не потрібні Росії. У Росії велика кількість прекрасних людей. Красивих людей. Але темряви більше. Найголовніше моє слово у цьому темному часі – розчарування. Розчарування у природі людини, у перемозі звірячого несвідомого над слабким розумом. Темрява рулить", – поділився своєю думкою зірка.

Актор розповів підписникам про загибель безневинних людей у Вінниці, життя яких забрали російські ракети. Він зізнався, що жити в країні-агресорці та ще й в оточенні зомбованих співвітчизників йому було дуже важко. "Напевно, я з тих, хто не може сміятися після Аушвіца. Той був історично далеко і не так відчувався, але він прийшов у моє життя. Прийшов несподівано і страшно. І як з цим жити – поки не знаю. Я песиміст і думаю , що темрява, що прийшла на російську землю, дуже надовго. На мій вік її вистачить точно. Сьогодні зранку ракета впала у Вінниці. Загинули дорослі, діти. Я народився у Вінницькій області. З 24 лютого у мене всередині величезний камінь, він тисне і серце моє болить щодня. Ні війні", – підсумував російський актор.

На головному фото у артиста в соцмережах стоїть чорний квадрат, а на обкладинці профілю – прапор України. Як пишуть росЗМІ, на афішах вистави "Сережа", в якій Білий мав грати восени, тепер з'явилося прізвище Костянтина Хабенського. Саме він замінив колегу в театрі після його звільнення.

Підписали відразу кілька контрактів: Україна отримає нові французькі установки Caesar

субота, 30 вересень 2023, 23:16

Україна підписала кілька контрактів із військовими компаніями із Франції. Зокрема, стосовно додаткових самохідних артилерійських установок Caesar. Про це повідомляє французьке видання Ouest France, передають Патріоти України. Як повідомляється, в рамка...

Є поранені: У Костянтинівці росіяни влучили авіабомбою в місце, де гуляли діти

субота, 30 вересень 2023, 21:44

Російські війська у суботу, 30 вересня, влучили авіабомбою КАБ-500 в житлову забудову в Костянтинівці Донецької області. Унаслідок атаки поранень зазнала дитина, інформують Патріоти України. Як повідомляє Донецька обласна прокуратура, близько 16:00 оку...