Як багато звичайних англійських родин: Королівська сім'я Британії розмістила у себе вдома біженців з України

Королівський сім'я Британії вирішила допомогти особам, постраждалим від війни в Україні, і відчинили двері свого будинку. Повідомляється, що деякі члени сім'ї вже розмістили у себе українців, проте інформація зберігається в секреті з метою безпеки. Про це повідомляє видання Daily Express, посилаючись на свої джерела, наближені до сім'ї, передають Патріоти України.

Відомо, що в Міністерстві у справах біженців сприяють тому, щоб українці, які втекли від війни, змогли нормально жити і відчувати себе в країні комфортно. У зв'язку з цим понад 150 тис місцевих жителів взяли участь у програмі "Будинки для України" і розмістили у себе українські сім'ї.

"Майже 54 000 українців в даний час благополучно прибули до Великобританії в рамках наших українських схем – ми робимо все можливе, щоб допомогти новоприбулим працювати і вчитися, щоб вони могли створити тут життя, і я з нетерпінням чекаю можливості вітати більше сімей до Великобританії", — сказав глава відомства лорд Харрінгтон.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 15 серпня

понеділок, 15 серпень 2022, 18:18

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Усього з початку вторгнення військ РФ в Україну втрати ворога становлять (у дужках - дані за останню добу):

Розстріляні в автівках, замучені у підвалах: У Бучі поховали ще 35 невідомих загиблих

понеділок, 15 серпень 2022, 18:06

Тіла поховали в окремих могилах. Ці люди намагалися втекти від війни. Але були розстріляні в машинах та замучені у підвалах.