Як багато звичайних англійських родин: Королівська сім'я Британії розмістила у себе вдома біженців з України

Королівський сім'я Британії вирішила допомогти особам, постраждалим від війни в Україні, і відчинили двері свого будинку. Повідомляється, що деякі члени сім'ї вже розмістили у себе українців, проте інформація зберігається в секреті з метою безпеки. Про це повідомляє видання Daily Express, посилаючись на свої джерела, наближені до сім'ї, передають Патріоти України.

Відомо, що в Міністерстві у справах біженців сприяють тому, щоб українці, які втекли від війни, змогли нормально жити і відчувати себе в країні комфортно. У зв'язку з цим понад 150 тис місцевих жителів взяли участь у програмі "Будинки для України" і розмістили у себе українські сім'ї.

"Майже 54 000 українців в даний час благополучно прибули до Великобританії в рамках наших українських схем – ми робимо все можливе, щоб допомогти новоприбулим працювати і вчитися, щоб вони могли створити тут життя, і я з нетерпінням чекаю можливості вітати більше сімей до Великобританії", — сказав глава відомства лорд Харрінгтон.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...