Як поводитися із загарбникам, аби вижити: Роман Безсмертний розповів про місяць в окупації і ледь не розплакався в ефірі

Український політик і дипломат Роман Безсмертний, який місяць прожив в окупованому селі Мотижин Київської області, називає армію країни-агресорки дикунами і варварами. За його словами, окупанти це люди, які живуть за межею законів і правил війни. Безмертного вразило, що вони не розуміють, що є правила і звичаї війни. Про це Роман Безсмертний розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", передають Патріоти України.

"Вони не розуміють, що це цивільне населення, а це військове, що це жінка, а це діти. Розрізнення немає", - розповідає він. За словами Безсмертного, коли живеш у тих умовах, то не відчувається небезпека чи страх. Важливо було навчитися жити з окупантами, серед яких були башкири, татари, дагестанці, марійці.

"Я поступово вивчив графік, як вони (окупанти - Ред.) жили. Розумієш, що треба уміститися, аби не піймали: заряджаєш телефони, вмигаєш генератор, щоб не почули. Вимкнулися телефони, це означає, що вмикнули системи електронної боротьби. Все - параліч повний. Але тоді вони паралізували і себе, і нас. Це означає, що вони йдуть у рейд селом. Отже, телефони треба сховати, бо знайдуть. Це в окупації найбільший ворог. Я бачив, як росіяни звозили сумки з телефонами сканували їх. Які не могли розблокувати, то розстрілювали їх", - згадує політик.

Окупанти крали все, згадує Безсмертний, - телефони, навушники, сканери, побутову техніку. Адже були вражені рівнем життя українців: "Виходячи з цього шоку, вони і ставилися до нас усіх. Мовляв, зможете собі ще зробити".

Він радить не виходити з ультиматумами до окупантів. Варто розуміти, що стикнулися з дикуном, з який не треба змагатися - особливо силою. "Перше - не потрібно сперечатися. Друге - забирає, то не треба це рятувати", - каже Безсмертний. Під час розмови політик був дуже емоційним. На запитання: що зробить, коли Україна переможе РФ, ледь стримуючи сльози, відповів: "Найперше, про що я мрію, це зустрітися з сім'єю". За його словами, родина наразі у безпеці, але дуже далеко.

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...

"Запалає вся Україна": Медведєв влаштував істерику на тлі чуток про майбутні удари по Криму

субота, 4 лютий 2023, 13:51

Заступник голови радбезу РФ Дмитро Медведєв пообіцяв застосувати усі можливі види зброї, якщо Україна завдасть ударів по території Росії та Криму. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За словами Медведєва, якщо Україна викорис...