Як Україні не втратити підтримку США через скандал із Трампом, - політолог

На думку фахівця, Володимиру Зеленському, можливо, вдасться встановити персональні гарні відносини з Трампом.

Головне завдання України – уникати різких заяв про США і розслідування Палати представників щодо Трампа. Про це розповів політичний аналітик Микола Бєлєсков, передають Патріоти України.

На думку фахівця, Зеленському, можливо, вдасться встановити персональні гарні відносини з Трампом. Але через скандальну розмову Трампа і Зеленського президент США зненавидить Україну. Для нього наша держава стане джерелом проблем.

"Щоб не сталося так, що демократи почнуть використовувати Україну в боротьбі з Трампом. Це теж небезпечно. Трамп – не вся Республіканська партія. А Україні не можна втрачати підтримку ні демократів, ні республіканців", – переконаний Микола Бєлєсков.

Політичний аналітик підкреслює: у віцепрезидента США у 2009-2017 Байдена, конкурента Трампа на виборах президента, ситуація теж не надто оптимістична. Він залишається найпопулярнішим кандидатом від Демократичної партії. Втім, представниця від демократів Елізабет Уоррен в Айові, де проходитиме перший праймеріз, випереджає Байдена. Тому невідомо, чи вийде він переможцем праймеріз від Демократичної партії.

"Ситуацію із скандалом навколо розмови Трампа і Зеленського Байден використає в боротьбі проти нинішнього глави Білого дому. Хоча для американців на виборах важливішими і вирішальними будуть питання внутрішньополітичного порядку денного. За рік українська тематика може відійти на дальній план", – вважає Микола Бєлєсков.

Аналітик додає: в Трампа поки явних конкурентів серед республіканців немає. До того ж, виборці Республіканської партії пробачали Трампу і не таке. Хоча цілком імовірно, що американці можуть переоцінити ставлення до Трампа.

Джерело: 24 канал

Хіти тижня. Армада зростає: Замість двох ракетних есмінців США до Чорного моря через Босфор вдерлися великі десантні кораблі Північного флоту ВМС РФ

понеділок, 19 квітень 2021, 4:00

Йдеться про кораблі "Олександр Отраківський" і "Кондопога". "Десантний корабель "Олександр Отраківський ", що увійшов вчора вранці в протоку Дарданелли з боку Егейського моря, і військовий корабель "Кондопога" з бортовим номером 027 завершили перехід ...

Хіти тижня. "Бойові дії, що тривають довше, ніж Друга світова, бліндажі, що нагадують Першу світову... президент, який біля лінії розмежування має бігти до укриття": Репортаж CNN із передової (відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 3:00

Американські тележурналісти отримали унікальну можливість зробити репортаж з президентом України поблизу лінії фронту. Схоже задоволеними залишились як телевізійники, за сюжет так і Банкова, за блискучий піар Зеленського та України на Заході. беззастер...