Як Зеленський призначає і звільняє чиновників: Розкрито важливі деталі

Багато кандидатур для призначень президент України Володимир Зеленський вибирає зі свого бізнесового кола і часто йде на принцип, повідомляють Патріоти України.

"Володимир (Зеленський) - людина без досвіду в політиці, але у нього багато людей, з якими він перетинався по бізнесу. Звідти й випливає більшість призначень. Все це відбувається без системи, але коли суспільство не сприймає якісь його кадрові рішення, то він йде на принцип і спеціально не знімає людину. Він же президент і прагне впливу", - коментує один із співрозмовників, близьких до команди Зеленського.

Уточнюється, що майже вся кадрова політика нового президента останнім часом викликає подив, оскільки Зеленський не має політичного досвіду, а значить орієнтуватися в своїх призначеннях йому доводиться або на тих, з ким він раніше працював - на умовну групу "Кварталу-95", або на тих, кого рекомендують досвідчені люди з його оточення. Найбільше в цих питаннях вказують на главу Офісу (Адміністрації) Президента Андрія Богдана. З призначенням губернаторів вийшла майже аналогічна історія.

Джерело: Апостроф

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...