У війні проти України Росія задіяла всі підрозділи своїх Збройних сил, здатні йти у наступ. У "спецоперації" беруть участь вихідці з найбідніших регіонів Росії, платня яких може бути більшою за середню по регіону, але навряд чи перевищує 50 тисяч рублів на місяць (трохи більше ніж 25 тис. грн), передають Патріоти України.
Про це йдеться у розслідуванні "Проекту". Зокрема, зазначається, що на війну прибули всі сухопутні армії, що є в країні, — 11 загальновійськових і одна танкова, всі наступальні сили ВДВ, всі наявні з'єднання розвідки, морська піхота всіх чотирьох флотів, самохідна артилерія, бомбардувальна, штурмова та винищувальна авіація.За даними розслідувачів, географія їхньої постійної дислокації – від Калінінграда до Камчатки, від Мурманська до Дагестану.
Журналісти зазначили, що солдати РФ, відправлені на війну в Україну, є вихідцями з найбідніших регіонів Росії, що пояснює їхню нестримну жагу мародерства в Україні. Водночас, як показало дослідження, офіцери-загарбники отримують більше, ніж солдати, хоча все одно живуть набагато скромніше за тих, хто послав їх на війну.
Зазначається, що середній дохід офіцера, який командує сухопутною армією, у 2019 році був близько 270 тисяч рублів на місяць (майже 138 тис. грн).
Для порівняння:
Водночас найбільше нерухомості згадав у декларації командувач 20-ї загальновійськової армії Андрій Іванаєв – його сім'ї належить квартира у 68 кв. м та три земельні ділянки загальною площею 48,5 соток.Дружини командирів армій також показують дуже скромні заробітки – у середньому 21 тисячу на місяць.
А ось командири дивізій та бригад сухопутних, військово-повітряних та військово-морських сил заробляли в середньому по 160 тис рублів на місяць. У власності у них максимум одна-дві невеликі квартири, деякі мають земельну ділянку.
Розслідувачі повідомили, що дивізіями та бригадами в російській армії командують переважно полковники. Середній заробіток офіцера з аналогічним званням, наприклад, у Німеччині втричі вищий, ніж у Росії
Польське суспільство демонструє обмежену готовність до активного спротиву в разі гіпотетичної збройної агресії з боку Росії. За даними свіжого соціологічного дослідження, більшість опитаних планували б уникати прямої участі у бойових діях, передають Па...
Зараз дуже важливими для переваги на фронті є антидронові засоби. Про це в ефірі "Громадського радіо" розповів Єгор Фірсов — командир взводу 109-ї бригади роти ударних БпЛА, передають Патріоти України. «FPV-дрони літають, різних типів: на оптоволокні, ...