Омелян зазначив, що теперішні військові та економічні сили Штатів показують, що за потреби США можуть чинити спротив не лише РФ, а й Китаю. "На заводі "Javelin", який нещодавно відвідував Байден, всього-на-всього працює 250-260 робітників. Тобто американці цим невеликим заводом закривають всі потреби й України, а й багатьох армій світу. Якщо ж Америка захоче перебудувати свою економіку на військову, то погано буде не лише Росії, а й Китаю. Це так само хороший сигнал усьому світу", – зауважив дипломат.
Також Омелян наголосив, що підписання закону про ленд-ліз показує, що Штати готові до конкретних дій, а не лише до висловлення своєї позиції щодо тих чи інших подій.
"Ленд-ліз для України – це випадок, коли демократія показує, що окрім добрих слів, має ще й кольт у своїх руках. Штати будуть арсеналом демократії у світі", – сказав він.
Головна проблема мобілізації полягає в тому, що одні можуть уникнути служби через корупцію та зв’язки, тоді як інші йдуть на фронт, що створює відчуття несправедливості та підриває довіру до системи. Про це розповів народний депутат, заступник голови К...
Лідерка молодіжного крила Республіканської партії США Кетрін Уайтфорд у день інавгурації Дональда Трампа закликала припинити переслідування Московської церкви в Україні, яка діє під брендом «Української православної церкви» Московського патріархату (УП...