"Якщо буде безмовна підтримка": Нємцов ще 2014 року передбачав масштабну війну РФ з Україною (відео)

Російський опозиційний політик Борис Нємцов, убитий у лютому 2015 року в Москві, ще 2014 року попереджав про неминучість повномасштабної агресії Росії проти України. Він наголошував, що головним завданням президента РФ Володимира Путіна є "розчленування" України, передають Патріоти України.

Також Нємцов говорив про те, що ціллю агресора будуть Маріуполь, Херсонська та Запорізька області. Про це він розповідав у своїх численних інтерв'ю.

Так, у розмові з журналістами "Радіо Свобода" Нємцов зазначив, що росіяни можуть зупинити війну - якщо виходитимуть на антивоєнні протести.

"Якщо буде безмовна підтримка, посилатимуться хлопці, без ніг повертатимуться, гинутимуть. Тому антивоєнний рух – це єдине, що може зупинити війну", - заявляв Нємцов.

В інтерв'ю "Радіо Свобода", яке було опубліковано 3 вересня 2014 року, російський опозиціонер заявляв, що Путін, відібравши Крим та розпочавши війну на Донбасі, перетворив Україну на непримиренного ворога.

"Все, що можна було зробити, щоб Україну зробити ворогом, Путін уже зробив. Все, що можна було зробити, щоб Україна побігла до НАТО, Путін уже зробив. Все, що можна було зробити, щоб Україна ніколи не вступала до Митного союзу, Путін уже зробив. Взагалі всі ті цілі, які він ставив, – позаблоковий статус, Митний союз, ці всі цілі повністю провалені його ж політикою", - констатував тоді Нємцов.

Він також перераховував цілі та плани Кремля та його керівника Путіна щодо України, які з вражаючою точністю російський диктатор намагається реалізувати у 2022 році.

"Розчленування йому (Путину. - Ред.) потрібно. Він хоче створити маріонеткову державу, яку він називає "Новоросією". Зараз поки що плацдарм зайнятий – це Луганськ і Донецьк. Далі друге завдання – це спробувати прорватися до Криму. Для цього вони готуються до штурму Маріуполя, і вони Новоазовськ захопили днями. Крім того, їм ще потрібні Херсон і Запоріжжя, там, я думаю, будуть великі проблеми", - сказав Нємцов.


Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....