Новообраний президент США Дональд Трамп має важелі впливу на російського диктатора Володимира Путіна. Він може скористатися методом "батога і пряника", створивши для РФ "паршиву" альтернативу припиненню війни проти України, передають Патріоти України.
Однак при цьому важливо, аби очільник США, поставив Россию перед серьезной дилеммой, був готовий до серйозних кроків щодо Москви у разі, якщо та зробить невірний вибір. Таку думку в інтерв'ю OBOZ.UA висловив ізраїльський військовий оглядач Давид Шарп.
Людина, що очолює таку державу як США, переконаний аналітик, має важелі впливу на багато країн, включно з Росією. Важливо лише, аби ця людина змогла правильно скористатися цими важелями.
У випадку з Росією, вважає Шарп, спрацював би старий метод "батога і пряника", при цьому "батіг" має бути дуже серйозним.
"Якщо Росію буде поставлено перед серйозним вибором, перед серйозною дилемою, коли альтернатива для РФ буде дуже паршивою, і це стане очевидним у результаті поки що умовних пропозицій Трампа, тоді є шанс на те, що Росія стане зговірливішою. Але для цього президент США має наважитися бути готовим не просто погрожувати чи блефувати, а на серйозні кроки щодо Росії", – наголосив військовий оглядач.
Він також розтлумачив, що має на увазі під "серйозними кроками". "Це задушливі санкції, це більша допомога Україні, це менше обмежень для України, це демонстративна відмова від небезпечної політики "аби не було конфронтації з Росією". У такому разі Росія може постати перед серйозним вибором. Якщо Росію не ставити перед серйозним вибором, то поки вона не зазнає серйозних поразок або принаймні поки вона не уткнеться в очевидний глухий кут на полі бою, або поки у неї не вичерпаються ресурси, у неї не буде причин піддаватися на погрози, за якими нічого не стоїть. Ось і все", – наголосив Шарп.
На його думку, саме Трамп нині може визначити, що відбуватиметься у світі у найближчому майбутньому: на це вплинуть його дії на Близькому Сході, щодо Росії та інших важливих для глобальної політики точках напруги.
"Якщо Трамп підкріплюватиме свої слова та побажання справами – а в нього вистачає інструментів, тоді результати, не завжди хороші, але можуть бути досягнуті. І навпаки – якщо справ не буде, а буде більше слів, то кожен гравець діятиме залежно від того, наскільки вигідно ситуація складатиметься для нього", – резюмував Шарп.
Польські військові навчаються у Збройних сил України у галузі інженерних робіт, використанні дронів і систем РЕБ. А польська артилерія працює над адаптацією таблиць стрільби для західних боєприпасів, передають Патріоти України посиланням на Defence24....
Російські окупаційні війська на Херсонщині продовжують спроби висадитись на острів Козацький, останнім часом активізувались і на острові Великий Потьомкінський, заявив речник Сил оборони півдня Владислав Волошин у коментарі "Укрінформу", передають Пат...