"Йдеться не лише про пілотів": У Повітряних силах пояснили специфіку підготовки персоналу F-16

Спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат поділився деталями плану навчання українських фахівців на винищувачах F-16. Він також наголосив на деяких пріоритетних аспектах цього плану. Він розповів про це в ефірі телемарафону. Ігнат повідомив, що "авіація будь-яких помилок не прощає", в ній все має працювати як єдиний механізм, передають Патріоти України.

"Чи це наземний фахівець, який обслуговує літак, чи той, хто керує польотами, чи сам пілот, тут головних пунктів немає. Це все має працювати, як чіткий злагоджений механізм усього військового колективу... Колектив авіаторів на військовому аеродромі - це від кількох сотень до тисячі людей, які мають забезпечити роботу цього механізму. Чи один літак вилітає, чи десять - усе одно весь організм має працювати. Органи військового управління, забезпечення бойової роботи цього літака, який б'є окупантів, – це дійсно все потрібно", – пояснив Ігнат.

Юрій Ігнат додатково зазначив, що з метою забезпечення узгодженої оперативної діяльності з охорони неба з використанням винищувачів F-16 у рамках авіаційної коаліції різних країн, велика кількість українських фахівців буде спрямована на навчання. Це дозволить максимально ефективно та швидко освоїти навчальну програму та забезпечити високу координацію у бойових операціях.

"Це не лише пілоти, а й інженери, офіцери бойового управління та інші, які повинні якомога швидше сьогодні опановувати цю техніку. Потрібно мати не лише військовий аеродром - це майданчик, а треба мати тренажерну базу, військових інструкторів - все дуже важливо. І тому, кожна країна може набрати якусь певну групу пілотів для того, щоб максимально ефективно їх та всіх інших фахівців навчати", – наголосив Ігнат.

Також він висловив свою захопленість щодо зміни підходу з боку Сполучених Штатів до навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

"США мають мабуть найкращу базу для навчання пілотів на F-16. Безумовно, в них є гарна база для навчання і льотчиків, і інших фахівців. Якщо б Сполучені Штати теж долучилися, про що вони вже виказали свою готовність, це було б чудовою інформацією для нас", – сказав Гнат.

Він підсумував, що Україні для захисту піднебіння дуже потрібні винищувачі F-16. "І не лише вони, а й озброєння, яке до нього йде. Цей літак теж має бути в певній модифікації, щоб не поступатися нашому головному супернику в повітрі, російському літаку Су-35. Тому, ми мусимо робити все, щоб ця техніка якомога швидше опинилася в нашому небі", – констатував Ігнат.

Торгівля рублем подвоїлась: Стало відомо, як Казахстан допомагає Кремлю обходити санкції

четвер, 26 вересень 2024, 23:40

Через санкції США проти Росії значно зросли обсяги торгівлі юанем і рублем у Казахстані, оскільки російські банки використовують казахські фінансові ринки для валютних операцій з Китаєм. Обсяги торгівлі юанем і рублем подвоїлися, а Казахстан стає важли...

Чи застосує Росія ядерну зброю? Путін намагається викликати нову хвилю паніки, - аналітики

четвер, 26 вересень 2024, 22:55

Росія навряд застосує ядерну зброю, а президент РФ Володимир Путін намагається викликати нову хвилю паніки у західних лідерів внесенням змін до ядерної доктрини. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти У...